מתקין דלתות

מתקין דלתות – בדיוק מה שאתם זקוקים לו כרגע 

לא תמיד אנחנו חושבים על זה אבל מתקין דלתות הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים בתהליך של שיפוץ ושדרוג הבית. לדלתות הפנים בבית יש חשיבות. מעבר למראה האסתטי, הן מעניקות לנו פרטיות, אקוסטיקה, חוצצות ביננו לבין שאר הבית ובונות לנו את היכולת להתמקם במקום הבטוח שלנו, בפינה שלנו. ולכן, כשאתם בוחרים מתקין מומלץ שיהיה מקצועי, מומחה בתחומו ובעל כל ההסמכות האפשריות מבחינה בטיחותית.

 

מתקין דלתות – כאן גרים בכיף 

בבואכם להתקין דלתות פנים בבית דעו כי יש עבורכם מגוון נפלא של דלתות שאתם יכולים לבחור מהן. אנחנו שמחים לפרוש בפניכם את הסוגים השונים:

  • דלת כוורת

דלת כוורת היא דלת שהמילוי שלה הוא למעשה קרטון שמחולק לתאים. ככל שהתאים צפופים, הדלת בעלת אקוסטיקה גבוהה יותר וגם מבודדת טמפרטורה. ככל שהתאים צפופים, גם המחיר שלה עולה יותר באופן משמעותי. היתרון הוא שהדלת מאד קלה שלא מכבידה על הצירים. והיא מתאימה בעיקר גם לחדרי הילדים בשל היותה קלה מאד.

  • דלת פלקסבורד

דלת במילוי עץ פלקסבורד היא דלת המורכבת משבבי עץ דחוסים והיא שייכת לקטגוריה של דלתות פנים מיוחדות. היא מבודדת מרעש וקור וחום ולא רגישה לחבטות. היא כן כבדה יותר מדלתות אחרות, ולכן היא מתאימה לחדרים ספציפיים בבית בהם אין חשש לטריקות.

  • דלת פולימר

דלת פולימר היא דלת פנים שעשויה מחומרים פלסטיים שעמידים לנזקי רטיבות ולחות ועמידים גם בפני מזיקים. היות ומדובר בדלתות מאד עדינות מומלץ שלא לטרוק איתן הרבה. הן מתאימות בשל העמידות למים לחדרי שירותים ולחדרי אמבטיה, ולמעשה, הן דלתות פנים מומלצות ביותר בפי המומחים. יחד עם דלתות למינטו שגם הן מומלצות מאד.

 

מתקין דלתות – על ציפוי וחיפוי

כשחושבים על חיפוי הדלתות חשוב לקחת בחשבון גם איטום וגם שמירה על נזקים נוספים כמו עמידות בפני שינויי טמפרטורה וכו'. ישנן כמה אופציות עבור חיפוי וציפוי:

  • ציפוי פורניר

ציפוי פורניר מתאים גם לדלתות שהן דלתות פנים עד 1000 ₪ או דלתות פנים במבצע זה או אחר. וגם לדלתות באיכויות גבוהות שלא מצאתם בשום מבצע. החיפוי עשוי מחלקים קטנים של קליפות עץ דקות ולכן גם המראה שלו הוא מראה כפרי עדין ונעים. אפשר גם לבחור את גווני העץ. מדובר בציפוי איכותי שרגיש לחבטות ולכן יש לשים לב שקשה לתקן אותו. בנוסף, הוא גם די יקר בהשוואה לציפויים אחרים.

  • ציפוי למינציה

כל מתקין דלתות איכותי ישמח להמליץ לכם על ציפוי למינטו. זהו ציפוי פלסטיק דק המוצמד אל דלתות פנים בחום והופך להיות טפט קשיח. טכניקת הלמינציה עם השנים השתכללה מאד והפכה גם איכותית יותר. הציפוי עדיין לא ברמת איכות גבוהה אך הוא יחסית זול ובהחלט מתאים עבור מגוון של דלתות.

  • צביעה בתנור

שיטת הצביעה בתנור היא שיטה שמעניקה ציפוי אחיד, יפה, עמיד בפני מזיקים לחות ומים. היתרון שלה על פני ציפויים אחרים מעבר לציפוי האחיד והאיכותי היא גם שהיא מעניקה את האפשרות לבחור מתוך מגוון רב של צבעים ובכך לעצב את הדלתות באופן כמעט חופשי.

 

איך לבחור את מתקין הדלתות האיכותי ביותר?

אנחנו מאמינים שאתם בוחנים ומבקשים חוות דעת עבור כל איש מקצוע, שירות, או מוצר שאתם רוכשים או שוכרים. ולכן גם כשמדובר בתחום של מתקין דלתות בהתקנת דלתות פנים מיוחדות בין אם דלתות למינטו ובין אם דלתות אחרות, אתם לבטח תבקשו חוות דעת רלוונטיות.

המלצות תוכלו לקבל אם ראיתם דלתות מסוימות אצל חברים או משפחה. ובכך גם תוכלו לראות באמת את ההתקנה הסופית.

בנוסף, ישנן גם פלטפורמות ייעודיות לקבלת המלצות רלוונטיות. קבוצות ספציפיות ברשתות חברתיות, ועוד. אל תהססו לבקש לראות התקנה, לבקש לראות עבודות שבוצעו ועבודות שמבצעים כיום ולשוחח כמובן עם לקוחות. זו האינדיקציה האמיתית שלכם.

דלתות בכר עוסקים בדלתות פנים מעל 60 שנים וגאים בנסיון והוותק במכירה ובהרכבת דלתות. דלתות בכר מציעה מבחר רב מאד של דלתות הנבחרות בקפידה על ידי צוות מהימן ומקצועי.

החברה נמצאת בדרך שלמה 116 בתל אביב, וניתן למצוא בה מגוון של דלתות פנים איכותיות. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת שירות וייעוץ ללא עלות: 03-6870431

 

מתקין דלתות – שאלות ותשובות

  • כמה זמן לוקחת הרכבת דלתות?

זה כמובן אינדיבידיאולי, אך בעיקרון הרכבה לוקחת בין יומיים לשלושה ימים כאשר בין לבין יש פירוק והרכבה. בנוסף, לאחר ההתקנה מומלץ שלא לפתוח את הדלתות עד שלוש שעות.

  • האם יש אחריות על הדלתות?

זמן האחריות נע על פני 5 ועד עשר שנים. זה תלוי כמובן מי ספק הדלתות, מי היצרן ובבלאי חומרי הגלם. כל הפרמטרים הללו משוכללים לזמן האחריות. כאשר אתם מבצעים רכישה, וודאו גם מה כוללת האחריות. אצל כל אחד מדובר בנושאים אחרים.

  • מה עדיף? דלת הזזה או דלת פנים רגילה?

דלתות הזזה הן דלתות בעלות תכונות שונות ולכן הן מתאימות למשל לחללים קטנים יותר. חדרי שירותים, או חדרי אמבטיה. הן מורכות או עם כיס אל תוך הקיר או לאורך הקיר כולו. התעדוף על פני דלת רגילה צריך לבוא לידי ביטוי כאשר אנחנו חושבים על ניצול שטח וחסכון במקום. מתקין דלתות ימליץ כמובן בהתאם לבדיקת הבית לפני בחירת סוג הדלתות.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!