אודות

מי אנחנו משפחת בכר ואיך הכל התחיל

דלתות בכר היא חברה המתמחה בייצור, מכירה והרכבה של דלתות פנים עם ניסיון של למעלה מ-68 שנה. מדובר בעסק משפחתי שעובר מדור לדור, ומצליח לשמור על הייחודיות ואיכות המוצרים, במקביל להתחדשות והתחברות לצרכים, לסגנונות ולטרנדים בתחום. החברה מציעה מבחר רחב של דלתות איכותיות ומרשימות שמיוצרות על-ידי נגרים מומחים שחיים ונושמים דלתות במשך שנים רבות, במסירות ובאהבה גדולה.

החברה מורכבת מאנשי צוות מקצועיים, שירותיים ומנוסים, אשר יוכלו לסייע ללקוחות לבחור את הדלת המתאימה ביותר לצרכים שלהם בהתאם לגודל החלל, מידות הדלתות, בחירת הסוג והחומר של הדלת. כל זאת תוך התחשבות בעמידות לנזקי מים, חומרים מסוימים שעשויים להוביל להירקבות .בדלת, ועד למציאת הדלת המדויקת ביותר שתישמר לאורך זמן רב ביותר ולשביעות רצונם

מוצרי איכות

מקצועיות

ייצור ישראלי

ייעוץ וליווי אישי

למה דווקא דלתות בכר?

באולם התצוגה שבדרך שלמה 116 בתל אביב ניתן למצוא מגוון רחב של דלתות – דלתות למינטו, דלתות דקורל, דלתות דיקט, דלתות שני פאנל, דלתות בהזמנה מיוחדת, דלתות צבע, דלתות לפי מידה, דלתות ממוגנות, דלתות פלקס בורד ועוד רבות אין ספק כי הבחירה בדלתות בכר היא הנכונה עבור לקוח אשר מעוניין לצאת עם דלת איכותית, יפה, מעוצבת כפי שרצה ומתאימה בדיוק לביתו.
אנו מציעים טווח מחירים אטרקטיבי ביותר לכל לקוח כל שכל אחד יוכל למצוא את הדלת שמתאימה לו דלתות נפרדות אחת מן השנייה באמצעות קריטריונים שונים – סוג החומר שממנו מיוצרת הדלת, צבע, סגנון, צורה וכו׳.
כיום בתעשיית הדלתות ישנם אלפי סוגים של דלתות וכל אדם שמשפץ את ביתו צריך לדעת איזה סוג הכי מתאים לביתו ולרצונותיו
על מנת לדעת אילו דלתות הן דלתות פנים איכותיות, יש לבצע בדיקה מקדימה לפני הרכישה – לברר האם מדובר במקור מהימן, האם הלקוחות הקודמים יצאו מרוצים, האם אנשים ממלצים על המקום, כיצד נראות הדלתות וכמובן טיב השירות והצוות שבו אתם קונים.
דלתות בכר מציגה מגוון רחב של דלתות פנים, בטווח מחירים רחב ונוח.
דלתות בכר מציעה שירות מקצועי, איכותי ואמין ובעלת עובדים שיבצעו את מלאכתם בצורה מקצועית ומסורה וכל זאת על מנת לספק לכל לקוח את הדלת הספציפית שבחר לביתו
כאשר מבצעים רכישה של דלת, חשוב מאוד לבחור דלת איכותית ומתאימה לבית.
דלת איכותית מבטיחה לנו שהדלת תחזיק מעמד, בין אם מול שמש חזקה או חומרים מסוימים שיכולים להוביל להירקבות הדלת.
דלת פנים איכותית היא דלת שנשמרת במצב מצוין גם לאחר שנים
דלת כזו אפשר להשיג רק אם היא נעשית בצורה הנכונה ועל ידי איש מקצוע אמין
בחרתם נכון!