דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה

דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה – איך לבחור נכון?

אם תחליטו לבצע שיפוץ רחב בדירה או רק בחדר אחד, סביר להניח שתחשבו על החלפת הדלת באחת מודרנית יותר. אך בחירת דלת פנים אינה קלה כפי שהיא עשויה להיראות במבט ראשון. שוק דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה הוא מגוון וקל לטעות בבחירה, בעיצוב לא מתאים או בדגם לא מתאים במידות.

לאחר קריאת מאמר זה, תדעו בוודאות: איך בוחרים דלתות פנים עם משקוף והתקנה, על מה להתבסס בבחירה, ובביטחון תוכלו לייעץ בהצלחה לחברים ומכרים ולעזור להם לקנות את דלתות הפנים הטובות ביותר.

 

דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה – מהי הדלת המושלמת?

כלל הבחירה העיקרי הוא: כל דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה בדירה, צריכות להיות זהות בעיצובן, הן עשויות להיות שונות רק בעיצוב הזכוכית, וצריכות להיות משולבות עם הסגנון הכללי של עיצוב הפנים. אבל בהתאם למקום ההתקנה המתוכננת, הדלת חייבת להיות בעלת מאפיינים מסוימים:

 • עיצוב הדלתות צריך להתאים לעיצוב הפנים של החדר
 • מחירי דלתות פנים צריכים להתאים ליכול הכלכלית שלכם
 • הכלל המשולש של אמינות-עמידות-איכות
 • התנגדות לעומסים קיצוניים ובטיחות כאשר יש בעלי חיים או ילדים שובבים בבית;
 • קלות שימוש ונוחות
 • קלות הטיפול.

מכיוון שבדרך כלל כל הדלתות בדירה זהות, המאפיינים הללו חשובים לכל הדלתות בבית.

 

בחירת דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה בהתאם לחלל הנבחר

אם תשאלו איש מקצוע מה הם המאפיינים של הדלת המושלמת, ואילו תכונות צריכות להיות לדלתות פנים, הוא ישאל אתכם בחזרה- היכן מתוכננת ההתקנה? ואכן, לחדרים שונים יש דרישות משלהם עבור דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה. כמה טיפים לבחירת דלתות פנים במבצע כולל התקנה לחדר ספציפי:

דלתות הסלון צריכות להכניס אור רב ולהיפתח מבלי לחסום את המעבר, מבלי להפריע לרהיטים פנימיים ועוד, שכן לרוב דלתות אלו נשארות פתוחות;

 • דלתות פנים בחדר השינה צריכות לספק בידוד קול ואור מקסימלי, אפשרות לפרטיות – חייב להיות מנעול;
 • דלתות למטבח צריכות להיות חסינות ריח, קלות לתחזוקה ובעלות עיצוב עמיד בפני לחות;
 • דלתות לחדר הילדים צריכות לספק בעיקר בידוד קול ואבטחה;
 • דלת לחדר האמבטיה והשירותים חייבים להיות עמידים בפני לחות עם יכולת סגירה;

 

איך בוחרים דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה לפי עיצוב?

יצרני דלתות פנים מגיבים במהירות להעדפות עיצוביות משתנות של לקוחות על ידי שחרור קולקציות חדשות עם פתרונות סגנוניים חדשים. עם היכרות מעמיקה יותר עם מגוון דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה, תתפלאו ממספר האפשרויות העצום. לכל יצרן דגמים רבים, שכל אחד מהם יכול להיות בכל צבע, מתוך פלטה ענקית של צבעים. לבחור את מה שאתם צריכים מבלי לעשות טעויות סגנוניות זו משימה לא פשוטה עבור האדם הממוצע. כדי להקל על משימת הבחירה, ניתן לסווג את הכיוונים העיקריים בעיצוב הדלת.

 • דלתות חלקות- בהתאם לחומר הייצור, ניתן להתאים דלתות כאלה לכל עיצוב פנים, מקלאסי ועד הייטק. אבל בעצם, דלתות כאלה מותקנות בפנים מודרניים כדי להדגיש את התמציתיות והמינימליזם של העיצוב, צורות פשוטות וחלל פנוי מקסימלי.
 • עיצוב מודרני- דלתות מודרניות עם לוחות בצורות שונות, והם יכולים להיות בכל צורה לא סדירה. דלתות כאלה מתאימות לפנים מודרניים וסגנון מודרני – צורות מעוגלות, קווים חלקים, קצוות מעוגלים, חומר גימור טבעי. בעיקרון, דלתות אלו מכוסות בפורניר טבעי.
 • דלתות מעוצבות עם זכוכית – דלתות עם זכוכית לאורך כל הדלת. זכוכית היא לרוב טריפלקס – זכוכית תלת-שכבתית, עמידה מאוד, שיכולה לעמוד בכל עומס ביתי.
 • היי טק- יש רק זוויות וקווים ישרים בעיצוב, רק פיתוחי מתכת וזכוכית מעיטורים. אם יש זכוכית, אז באותו מישור עם העץ. הדלתות מותקנות באותו מישור, לשם כך משתמשים בצירים נסתרים, שטוחים וישרים בלבד. מתאים לחלל פנים אולטרה מודרני.
 • קלַאסִי- עיצובים עם שניים ושלושה פאנלים הם האפשרויות הפופולריות ביותר. דלתות אלו עשויות בעיקר מעץ מלא, או מעץ מלא זול מבפנים, ופורניר יקר מבחוץ.

לכן אם החלטתם להחליף דלתות פנים בבית, אתם תגלו כי המבחר הוא עצום. דלתות בכר ישמחו לייעץ לכם בבחירה הנכונה של הדלתות, שיתאימו לבחירה שלכם באופן מושלם. בנוסף לקטלוג המגוון והשירות המקצועי, דלתות בכר מציעים עבורכם דלתות פנים במבצע כולל התקנה.

 

דלתות פנים עם משקוף כולל התקנה – שאלות ותשובות

האם לבחור בדלתות הזזה או קלאסיות?

שיטת ההתקנה משפיעה מאוד על המאפיינים של מבנה הדלת בכללותו, לכן, בחרו דלתות הזזה כדי לחסוך במקום, במידה ושטח החדר שלכם הוא מוגבל.

מה משפיע על תכונותיה של דלת פנים?

החומרים מהם עשויים דלתות פנים קובעים את כל איכויותיהם. מראה, עלות, עמידות, באופן כללי – כל המאפיינים החשובים לרוכשים נקבעים לפי מה ואיך מייצרים את הדלתות.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!