מחיר דלתות פנים

דלתות הפנים משמשות גם כאלמנטים פונקציונליים וגם אסתטיים בתוך הבית. הן מספקות פרטיות, בידוד קול ומשפרות את האסתטיקה העיצובית הכללית של כל חדר. 

בחירת דלתות הפנים הנכונות כרוכה בבחינת קריטריונים שונים המותאמים הן לצרכים הפרקטיים והן להעדפות העיצוביות כוללות בין השאר גם מחיר דלתות פנים. 

במדריך מקיף זה, אנו בוחנים את הקריטריונים המרכזיים המשפיעים על בחירת דלתות הפנים ואסטרטגיות להתאמת דלתות לסגנונות ועיצובים של חדרים. 

כמו כן, נתייחס לשאלות נפוצות ונציע תובנות שיעזרו לבעלי בתים לקבל החלטות מושכלות בעת בחירת דלתות פנימיות לחללי המגורים שלהם.

 

שקלול מחיר דלתות פנים

אם אתם תוהים איך לבחור דלתות פנימיות, מהו מחיר דלתות פנים ונתונים אחרים שיש לדעת בטרם בוחרים דלתות לפנים הבית והמשרד, כדאי שתקראו את הדברים הבאים.

בחירת דלת כניסה לבית וכן, בחירת דלתות לפנים הבית זהו דבר חשוב מאוד שיש לבצע בצורה הטובה ביותר. אם חשבתם שדלתות המיועדות לפנים הבית בעלות ערך פונקציונאלי בלבד, חשוב מאוד שתדעו שכיום דלתות פנימיות הן הרבה מעבר לדלתות העונות על מטרה חשובה בבית.

על כן, כאשר בוחרים כיום דלתות פנימיות יש לשים דגש הן על הפונקציונליות של הדלתות, הן על המראה הוויזואלי והעיצוב המיוחד של הדלת והתאמתה לחדר שבו היא מוצבת ולבית כולו והן על איכות הדלת. גם כאשר בוחרים דלתות כניסה כבר לא מסתפקים כיום רק בדלת איכותית, דלתות כניסה מעוצבות הן דלתות נבחרות מאוד כיום.

מחיר דלתות פנים כולל התקנה

מה חשוב לדעת בטרם רוכשים דלתות לבית ואיך מחיר דלתות פנים משפיע?

בטרם רוכשים דלתות לבית, חשוב מאוד לבחון את הדלתות שביתכם צריך. לרוב כאשר מדובר על דלתות לחדרי שינה, רצוי מאוד לבחור בדלתות אשר עשויות מחומר מבודד רעשים בצורה הטובה ביותר וזאת בכדי לאפשר לכל אדם אשר לן בחדרי השינה, שינה נעימה, נינוחה ושקטה. 

מלבד יכולתה של דלת פנים לבודד רעשים כאשר מדובר בחדרי שינה, עבור חדרי אמבטיה, חשוב מאוד לבחור דלתות עמידות מפני מים ולחות.

דלתות מעין אלה חייבות להיות עשויות מחומר או מצופות בחומר אשר ידוע כי הוא עמיד בפני מים ולחות באופן מוחלט וזאת מכיוון שבחדר האמבטיה משתמשים באופן תדיר במים והמים עלולים לבוא במגע עם הדלת. 

במידה והדלת איננה עמידה למים היא יכולה להתפורר או להינזק. 

הכלל המרכזי שצריך להנחות אתכם כאשר אתם מחפשים דלתות פנימיות לביתכם הוא: התאמת הדלת לכל חדר בהתאם למטרותיו הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה ויזואלית, מחיר דלתות פנים יבטיח לכם רכישה של דלת איכותית ואיתן לכם שקט נפשי.

מחיר דלתות פנים רב בריח

מספר גורמים משפיעים על בחירת דלתות הפנים:

 • חומר גלם המשמש לייצור הדלת: דלתות לעיצוב פנים הבית מגיעות במגוון חומרים, כולל עץ, זכוכית, פלסטיק ומתכת. כל חומר מציע מאפיינים ייחודיים מבחינת עמידות, אסתטיקה ודרישות תחזוקה. לכן בעת בחירתכם את הדלת חשוב שתשקלו את דרישות התחזוקה שלכם, את הצורך שלכם מבחינת בידוד חום וקול ועוד פרטים.
 • סגנון ועיצוב: הסגנון והעיצוב של דלתות הפנים צריכים להשלים את האסתטיקה הכללית של הבית. מדלתות פאנלים מסורתיות ועד עיצובים מודרניים משולבים, ישנן אפשרויות רבות שיתאימו להעדפות עיצוב שונות.
 • פונקציונליות: שקלו את הפונקציה של כל חדר בעת בחירת דלתות פנימיות. לדוגמה, חדרים הדורשים פרטיות, כגון חדרי שינה וחדרי רחצה, עשויים להפיק תועלת מדלתות מוצקות, בעוד שחדרים הדורשים אור טבעי ונראות, כגון סלונים ומטבחים, עשויים לשלב דלתות זכוכית.
 • גודל ומידות: דלתות פנימיות מגיעות בגדלים ומידות סטנדרטים, אך זמינות גם אפשרויות מותאמות אישית כדי להתאים לדרישות הספציפיות. קחו בחשבון את מידות פתחי הדלת ואת הגודל הרצוי, כגון דלתות בודדות או כפולות, בעת ביצוע הבחירות.
 • תקציב: קביעת תקציב לדלתות הפנים עוזרת לצמצם את האפשרויות ומבטיחה שהבחירות מתאימות לאילוצים הפיננסיים. גורמים כמו חומר, מורכבות עיצובית והתאמה אישית עשויים להשפיע על מחיר דלתות פנים הכולל של ההזמנה שלכם.

 

איך להתאים דלת פנים לחדר ולעיצוב?

התאמת דלתות הפנים לסגנון ועיצוב החדר חיונית להשגת אסתטיקה מגובשת והרמונית בכל הבית. שקלו את האסטרטגיות הבאות:

 • עקביות בסגנון: שמרו על עקביות בסגנונות הדלתות בכל הבית כדי ליצור מראה אחיד. בחרו דלתות המשלימות את הסגנון האדריכלי ואת נושא עיצוב הפנים של הבית. כדי להתאים דלתות מעוצבות לכל החדרים בבית ניתן לבדוק מבצע דלתות פנים שיכול להוזיל עבורכם את ההוצאה. 
 • שקלו פונקציונליות: בחרו דלתות מתאימות לתפקוד של כל חדר. למשל, שקלו דלתות קו אפס לפתרונות חסכוניים במקום בחדרים קטנים או דלתות אסם למראה כפרי בהשראת בית חווה.
 • שימו לב לפרטים: שימו לב לפרטים כגון חומר גלם של הדלת, גימורים וחיפוי כדי לשפר את האסתטיקה העיצובית הכוללת. התאימו את חומרת הדלת, כגון ידיות וצירים, עם אלמנטים אחרים בחדר למראה מגובש.
 • איזון בין פרטיות לאור טבעי: איזון בין הצורך בפרטיות לבין הרצון לאור טבעי ונראות הוא חשוב בעת בחירת דלתות לפנים הבית. בחרו דלתות אטומות לחללים פרטיים ושקלו דלתות זכוכית או דלתות משולבות לאזורים בהם רצוי אור טבעי.
 • ניסוי עם צבע וגימור: ניסוי עם צבעים וגימורים שונים כדי להוסיף עניין ויזואלי ואישיות לדלתות פנימיות אפשרי בעת בחירת דלתות. שקלו לצבוע דלתות בצבעים עזים או ליישם גימורים ייחודיים כגון שילוב של זכוכית צבעונית כדי להשלים את ערכת העיצוב הכוללת.

מחיר דלתות פנים לבית

מחיר דלתות פנים – ממה הוא מורכב?

אחד הפרמטרים העומדים על הפרק כאשר מחפשים דלתות לעיצוב פנים הבית הוא כל מה שנוגע ל-מחיר דלתות פנים. לא מעט אנשים מחפשים מראש דלתות פנים זולות אשר יחסכו להם מבחינת ההשקעה הכלכלית שבהן. אולם, חשוב מאוד לדעת שלא כדאי להתפשר על איכות הדלתות רק בשל מחירון זול המוצע עליהן. מחירון דלתות פנים הוא דבר אשר מושפע מכמה פרמטרים:

 1. החברה ממנה תרכשו את הדלת – ישנן דלתות המוצעות על ידי חברות מוכרות יותר או פחות, כאשר לא פעם מחיר דלתות פנים של חברה בעלת המלצות ומוניטין בתחום דלתות הפנים, יהיו איכותיות יותר ובהתאם לכך, גם יקרות יותר.
 2. עיצוב הדלת – בעבר בעולם דלתות הפנים היה מצומצם מאוד ומרבית הדלתות אשר היו מוצעות למכירה היו בעיצוב מאוד סטנדרטי. כיום שוק דלתות הפנים הינו שוק רחב אשר מציע מגוון דלתות פנים איכותיות מעוצבות באופן מרשים, יוקרתי וייחודי. ככל שהדלת שתבחרו תהיה איכותיות ומיוחדת יותר, כך המחירון שלה יהיה גבוה יותר.
 3. חומר הגלם שממנו עשויה הדלת – חומר הגלם ממנו עשויה הדחת משפיע על מחירון הדלת. דלת העשויה מחומר גלם עמיד יותר ואיכותי יותר, עולה יותר מדלת העשויה מחומר גלם פשוט יותר.
 4. ציפוי הדלת – כיום ניתן למצוא דלתות פנימיות בציפויים שונים. ישנם ציפויים איכותיים יותר וישנם ציפויים איכותיים פחות. ככל שהציפוי איכותי יותר ושומר את הדלת בצורה טובה יותר כך מחירה יהיה גבוה יותר
 5. פרזול הדלת – לא פעם מוצרי פרזול לדלתות מייקרים או מוזילים את הדלת. ידית מיוחדת, משקוף איכותי ומעוצב ומנעול מיוחד, יכולים לייקר את המחירון הדלת.

אם החלטתם להחליף דלתות לביתכם או אם אתם מחפשים דלתות פנימיות עבור בית חדש שאתם בונים, חשוב מאוד שתשימו דגש על מחיר דלתות פנים ועל כלל הפרמטרים העומדים על הפרק לרבות מחירון דלתות הפנים.

מחיר דלתות פנים מחירים

מחיר דלתות פנים – שאלות נפוצות

לפי אילו מאפיינים בוחרים דלת פנים לבית?

בעת בחירת דלת פנים לבית שלכם, מספר מאפיינים צריכים להנחות את תהליך קבלת ההחלטות שלכם ביניהם גם מחיר דלתות פנים. קחו בחשבון את חומר הדלת, בחרו באפשרויות כמו עץ מלא, זכוכית או חומרים מרוכבים על בסיס עמידות והעדפות אסתטיות.

התאימו את סגנון הדלת לנושא העיצוב הכללי של הבית שלכם, הבטחת אחידות והרמוניה ויזואלית. בנוסף, תעדוף פונקציונליות, בחירת דלתות שמתאימות לצרכים הספציפיים של כל חדר תוך מקסום החלל והאור הטבעי. לבסוף, קחו בחשבון אילוצי תקציב ודרישות תחזוקה כדי לקבל החלטה מושכלת המשפרת הן את המעשיות והן את המשיכה האסתטית של חלל המגורים שלכם.

האם ניתן להתקין דלת פנים על משקוף קיים?

כן, החלפת דלת על משקוף קיים הוא תהליך נפוץ במידה והדלת החדשה בעלת מידות והתאמות מתאימות. עם זאת, חיוני לוודא שמסגרת הדלת תקינה מבחינה מבנית ותואמת לדלת שנבחרה. עם המשקוף הקיים לא תקין או בעל פגמים, יש לשקול החלפת משקוף או תיקונו במידה האפשר.

איך בוחרים את המידה עבור דלתות הפנים?

כדי לקחת מידות עבור דלתות הפנים, יש למדוד את הרוחב והגובה של פתח הדלת בשלוש נקודות: העליון, האמצעי והתחתון. השתמשו במדידה הקטנה ביותר עבור רוחב וגובה כדי להבטיח התאמה נכונה.

 

לסיכום, בחירת דלתות לפנים הבית כוללת התחשבות בקריטריונים שונים, כולל חומר, סגנון, פונקציונליות, גודל וכמובן מחיר דלתות פנים. על ידי הערכת גורמים אלה והתאמת דלתות לסגנונות ועיצובים של חדרים, בעלי בתים יכולים ליצור חללי פנים מגובשים ומושכים חזותית העונים על הצרכים המעשיים והעדפות העיצוב שלהם.

תוך שיקול דעת ותשומת לב לפרטים, בחירת דלתות הופכת להזדמנות לשפר את האסתטיקה והפונקציונליות הכללית של הבית. לעיון בדלתות השונות, אותן תוכלו להתאים לחדרים השונים בביתכם, היכנסו לקטלוג המוצרים של דלתות בכר.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!