מתקיני דלתות פנים

אם תכננתם שיפוץ בדירה שלכם, אז כנראה שאתם הולכים להחליף את הדלתות הישנות בחדשות. אתם כנראה גם מתכוונים להתקין אותם בעצמכם. אך כפי שמראה הניסיון, רק 5% מהלקוחות יכולים לבצע באופן עצמאי את עבודת ההתקנה של דלתות הפנים. 95% הנותרים מוותרים או פשוט הורסים דלת חדשה ומפסידים כסף.  תפקידם של מתקיני דלתות פנים הוא להתקין דלתות פנים בדירות ובבתים פרטיים. זו עבודה לא קלה כמו שאתם עשויים לחשוב, לכן לא תוכלו להסתדר כאן בלי זוג ידים מקצועיות.

היכן ניתן למצוא מתקיני דלתות פנים?

אם אתם לא רוצים להרוס את הדלתות החדשות שלכם, אז עדיף לפנות לאנשי מקצוע. אבל למצוא מתקין דלתות פנים מקצועי קשה כמו שקשה לבצע את התקנת הדלתות בעצמכם. ישנן מספר אפשרויות לפתרון הבעיה:

 • מתקינים פרטיים- ככלל, אתה יכול למצוא את המודעות שלהם בלוח מודעות השכונתי. פחות מומלץ להשתמש בשירותיהם. האינטרס שלכם הוא לקבל שירות איכותי. ככלל, לאחר עבודתם של מתקיני דלתות פנים כאלה, הדלתות שלכם מתחילות לחרוק ולצנוח. ל"מקצוענים" הללו אין בדרך כלל ניסיון בתחום, אבל הם מציעים מחירים נמוכים מאוד שיכולים לשחד אותכם. לכן עדיף לא לקחת סיכונים בעניין הזה, במיוחד אם אתם רוצים להתקין דלתות חדשות ויקרות. יש דרכים אמינות יותר לעשות זאת.
 • מתקיני דלת פנים מחברות מקצועיות- שיטה זו נחשבת לאמינה והטובה ביותר. מתקינים מקצועיים מטעם חברות בעלות ניסיון רב ומעמד בעל מוניטין. חברות כאלה מספקות לכם את כל הערבויות הנדרשות לשירותים, מספקות מסמכים המאשרים את המקצועיות של העובדים.

 

תפקידם של מתקיני דלתות פנים מקצועיים

תפקידם של מתקיני דלתות פנים מקצועיים כוללים את הפעולות הבאות:

לקיחת מידות של הפתח- זהו השלב הראשון והחשוב ביותר בעבודתו של המתקין. זה קובע את מראה הדלתות שלכם מלכתחילה. האם הדלתות יהיו קלאסיות, דלתות הזזה או דלתות אקורדיון. מכאן המתקין קובע לאיזה כיוון הדלתות צריכות להיפתח או להתקפל. לאחר מכן, הפתח נמדד תוך התחשבות בצירים ובפער התחתון מהרצפה. רק איש מקצוע מסוגל לקבוע נכון את המידות.

הכנת חומרים מתכלים נחוצים- איש מקצוע אמיתי בהתאמה אישית מגיע עם הכלים שלו. הוא יודע מראש אילו כלים וחומרים הוא יצטרך להתקין כל דלת בנפרד. אם המתקין לא דאג לכך מראש ומבקש ממכם להביא כלי, דבר זה מעיד על חוסר המקצועיות שלו.

שלב זה חשוב לא פחות מהשלב הראשון בהליך התקנת דלתות פנים. שלב זה מורכב ממספר נקודות נפרדות:

 • פירוק הדלת הישנה והכנת הפתח לדלת החדשה
 • הרכבה והתקנה של המשקוף החדש
 • התקנת המשקוף
 • התקנת צירי דלת
 • הכנסת מנעולים, ידיות ופלטות

לאחר השלמת כל השלבים, הדלת שלך תהיה מוכנה לשימוש. כאשר מתקיני דלתות ניגשים לכל שלב ביסודיות, מודדים וחושבים על כל פרט קטן, הם מבטיחים ביצוע מקצועי ואיכותי של ההתקנה, גם לטווח הרחוק.

איך בודקים שהתקנת הדלתות התבצעה כראוי?

בין אם הזמנתם מתקיני דלתות פנים עבור דלתות פולימר או דלתות עץ יוקרתיות, הקפידו לשים לב לנקודות הבאות:

 • עמדת דלת- בדיקה ב-90°, 45° ו-15°. פיתחו את הדלת ב-90 מעלות והשאירו אותה במצב פתוח. הדלת לא אמורה לזוז מעצמה. לאחר מכן חיזרו על ההליך ב-45° ו-15°. אם הדלת מתחילה להיסגר או נפתחת מעצמה, זהו סימן בטוח להתקנה לא איכותית. המשמעות היא שהדלת אינה מפולסת בפתח. הביאו זאת לידיעת המתקינים ואמרו להם שיש צורך בהתקנה מחדש.
 • כוח בעת פתיחה וסגירה -הדלת צריכה להיפתח ולהיסגר בחופשיות ללא מאמץ מיותר. זה תלוי בצירים המותקנים על המשקוף והדלת. אבל מיד לאחר ההתקנה, זה נורמלי שהדלת נסגרת היטב, עם מעט מאמץ. המשמעות היא שהצירים איכותיים. לאחר מספר ימים האחיזה שלהם תשתחרר והדלת אמורה להיפתח ולהיסגר בחופשיות. אולם אם יש להפעיל כוח רב מדי והדלת נסגרת בקושי – סימן ודאי שיש לציין זאת גם בפני המתקינים.
 • מנעולים- פתחו את הדלת ובדקו את פעולת המנעולים – הכניסו את המפתח וסובבו. מנעולים צריכים להיפתח בחופשיות, ללא "שיבוש" ומאמץ. לאחר מכן, סגרו את הדלת ובדקו שוב את פעולת המנעולים. אם יש קשיים, פנו למתקינים וציינו את הבעיה.

ההתקנה מקצועית של הדלת שלכם מבטיחה שימוש ארוך ונעים. הזמינו רק את המתקינים המקצועיים ביותר. מתקיני דלתות של חברת דלתות בכר הם המקצועיים ביותר שתפגשו כל מתקין עבר הסמכה מתאימה והוא בעל ניסיון רב בפועל. דלתות בכר מבטיחים לכם הספקת דלתות פנים ללא פגם, והתקנתם המקצועית ואיכותית ביותר.

מתקיני דלתות פנים – שאלות ותשובות

 1. אילו סוגי דלתות מתקיני דלתות פנים מוסמכים להתקין?

מתקיני דלתות פנים מנוסים ומוסמכים להתקין את כל סוגי שדלתות הפנים, החל מדלתות עץ קלאסיות ועד לדלתות הזזה מזכוכית.

 1. האם דלתות מותקנות אמורות להשמיע קולות?

הצירים והדלת עצמה לא אמורים להשמיע קולות במהלך השימוש, כאשר במהלך השימוש מסגרת הדלת לא אמורה לגעת בדלת, והצירים לא אמורים לחרוק.

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
לכותרות המאמר
מתקין דלתות פנים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך
דלתות פנימיות לבית

דלתות פנימיות לבית

כל המאפיינים המיוחדים של דלתות פנימיות לבית דלתות פנימיות לבית אינן תואמות את הפונקציות והמאפיינים את דלתות הכניסה. בחלק הפנימי של דירה או בית פרטי,

לקריאת המאמר
דלת הזזה פשוטה

דלת הזזה פשוטה

דלת הזזה פשוטה – קל לחיות חיים איכותיים  שינוי ושיפוץ הבית הוא צעד מבורך שעושה טוב בלב, ובעיניים. ובכלל, משפר את איכות החיים. זה לא

לקריאת המאמר
בחרתם נכון!