דלתות פולימר

לפרטים נוספים והזמנת ביקור מדידה במחיר 150₪

דלתות פנים פולימר הינם הדלתות המוצלחות ביותר כדלתות עמידות מים. דלתות בכר מציגים לכם דלתות  פולימר במילוי של 100% המאושרות ע"י מכון התקנים.

דלתות פולימר

היתרונות והחסרונות

כל מי שמחפש דלתות פנים שמע בטח על המונח דלתות פולימר. אז מה הם בעצם דלתות פנים פולימר? ומהו פולימר בכלל?

מה זה פולימר?

הפולימר הוא סוג של פלסטיק והוא חומר שמוזרק בדלתות כמו גם במשקופים ועמידותו וחוזקו תלויה בכמות החומר שמוזרק ממנו. פלסטיק עשוי להרתיע אנשים מכיוון שהוא משדר חולשה ושחיקה מהירה יחסית אך זה נכון בדלתות חוץ שמושפעות מפגעי מזג האוויר ולא נכון בכל מה שנוגע לדלתות פנים.

דלתות פנים פולימר אלו דלתות עמידות במים בעיקר בחלק התחתון שלהם ומי ששוטף את הבית הרבה ויודע אילו נזקים יכולים להיגרם לדלת מעץ, מבין את ההבדל ומבין את יתרון העמידות במים. יש הבדל ברור בין דלתות פנים רגילות לדלת פולימר ואת ההבדל ניתן לראות בעיקר בצבע, כאשר דלתות פולימר בעיקר צבועות בצבע אפוקסי מבודד, אטום למים.

 

קבלו הצעה ללא התחייבות

פולימר הינו אחד המרכיבים העקרים והדומיננטיים ביותר של כלל מוצרי פלסטיק והוא למעשה זה שקובע את התכונות המרכזיות שלו.

כשאנחנו אומרים דלתות פנים פולימר אנחנו מתכוונים אל דלתות פנים עמידות במים, שהן בעצם דלתות פלסטיק לכל דבר. לפלסטיק יש מספר יתרונות וחסרונות. היתרון המרכזי שלו שהוא עמיד בפני מים והוא הינו חומר זול. החיסרון המרכזי שלו לעומת זאת זאת שהוא לעיתים שביר והוא אינו עמיד בפני נזקי השמש. דלתות אלו יכולות להיות אידיאליות עבור דלתות פנים כיוון שהם אינם נחשפות לרוב בפני השמש, מחירם אטרקטיבי למדי ואין צורך להתפשר על איכות.

דלת פולימר מעוצבת

דלתות פנים פולימר – פתרון מצוין עבורכם

אם אתם עומדים בפני בניית בית או בפני שיפוץ של בית קיים, או אם אתם רוצים להחליף רק דלתות פנים, דלתות פנים פולימר יכולות להיות פתרון מצוין עבורכם. כמו שציינו מקודם, מחירן של הדלתות הוא מאוד אטרקטיבי ומשתלם, ואלו דלתות עמידות במים בעלות חיי מוצר ארוכים.

דלתות הפנים בבית הם אלמנט חשוב כחלק מהריהוט כולו בבית והן צריכות להיות חזקות ועמידות אך אם זאת הן צריכות להיות גם מעוצבות בהתאם לצרכים ובהתאם למראה הכללי של הבית. דלת פולימר מספקת מענה לכל הצרכים הללו, והיא מתאימה מבחינת תקציב לרבים. הנה כמה יתרונות שכדאי שתיקחו בחשבון וכמה סיבות למה לבחור דלתות פנים פולימר דווקא על פני אופציות אחרות.

דלתות קלות ומעוצבות

דלתות פולימר אלו דלתות שנחשבות קלות יחסית מבחינת משקל, דלתות שניתן לעצב בשלל עיצובים כמו הקניית מראה דמוי עץ או עם עיטורים וטקסטורות שונות. לרוב דלתות מסוג זה נחשבות כיקרות יחסית לדלתות רגילות בעיקר בגלל החומרים. בבואכם לקנות דלת פולימר אתם צריכים לוודא שבאחריות כתוב שהיא עמידה למים בכדי שלא יהיו אי הבנות מאוחר יותר

לבחור את הספק המתאים

יש לא מעט חברות שמוכרות דלתות פנים מסוגים שונים. בבחירה של דלתות פולימר כדאי שתמצאו ספק שיש לכם המלצות עליו, ספק עם ניסיון ועם אחריות לעבודה אותה הוא עושה. דלתות פנים הם לא פריט שמחליפים בתדירות גבוהה וחשוב לתת את הדעת למראה חיצוני כמו גם למשקל, לעמידות, לאטימות ולחוזק החומר.

מחפשים דלתות במבצע? כנסו לעמוד המבצעים שלנו – לחצו כאן לעמוד מבצעים

בחרתם נכון!