דלתות פולימר

לפרטים נוספים והזמנת ביקור מדידה במחיר 150₪

דלתות פולימר – הדלתות הכי משתלמות לעיצוב הבית שלכם לשנת 2023

הדלת היא מרכיב חובה של כל מבנה. על פי הפונקציונליות שלהן, הדלתות מחולקות לדלתות כניסה ודלתות פנים. בכניסה משתמשים לרוב בדלתות מתכת, וזאת משיקולי ביטחון. אבל לייצור דלתות פנים משתמשים בחומרים שונים, כולל דלתות פולימר. דלתות פנים פולימר הינם הדלתות המוצלחות ביותר כדלתות עמידות במים. דלתות בכר מציגים לכם דלתות מפולימר במילוי של 100% המאושרות ע"י מכון התקנים.

היתרונות והחסרונות

כל מי שמחפש דלתות פנים שמע בטח על המונח דלתות פולימר. אז מה הם בעצם דלתות פנים פולימר? ומהו פולימר בכלל?

מה זה פולימר?

הפולימר הוא סוג של פלסטיק. זהו חומר שמוזרק בדלתות כמו גם במשקופים ועמידותו וחוזקו תלויה בכמות החומר שמוזרק ממנו. פלסטיק עשוי להרתיע אנשים מכיוון שהוא משדר חולשה ושחיקה מהירה יחסית אך זה נכון בדלתות חוץ שמושפעות מפגעי מזג האוויר ולא נכון בכל מה שנוגע לדלתות פנים.

דלתות פנים פולימר אלו דלתות עמידות במים בעיקר בחלק התחתון שלהם ומי ששוטף את הבית הרבה ויודע אילו נזקים יכולים להיגרם לדלת מעץ, מבין את ההבדל ומבין את יתרון העמידות במים. 

יש הבדל ברור בין דלתות פנים רגילות לדלת פולימר ואת ההבדל ניתן לראות בעיקר בצבע, כאשר דלתות פולימר בעיקר צבועות בצבע אפוקסי מבודד, אטום למים.

דלת פולימר מעוצבת

פולימר הינו אחד המרכיבים העיקריים הדומיננטיים ביותר של כלל מוצרי פלסטיק והוא למעשה זה שקובע את התכונות המרכזיות שלו.
כשאנחנו אומרים דלתות פנים פולימר אנחנו מתכוונים אל דלתות פנים עמידות במים, שהן בעצם דלתות פלסטיק לכל דבר.

לפלסטיק יש מספר יתרונות וחסרונות. היתרון המרכזי שלו שהוא עמיד בפני מים והוא הינו חומר זול. החיסרון המרכזי שלו לעומת זאת שהוא לעיתים שביר והוא אינו עמיד בפני נזקי השמש. דלתות אלו יכולות להיות אידיאליות עבור דלתות פנים כיוון שהם אינם נחשפות לרוב מפני השמש, מחירם אטרקטיבי למדי ואין צורך להתפשר על איכות.

דלתות פנים פולימר – פתרון מצוין עבורכם

אם אתם עומדים בפני בניית בית או בפני שיפוץ של בית קיים, או אם אתם רוצים להחליף רק דלתות פנים, דלתות פנים פולימר יכולות להיות פתרון מצוין עבורכם. כמו שציינו קודם לכן, המחיר של הדלתות הוא מאוד אטרקטיבי ומשתלם, ואלו דלתות עמידות במים בעלות חיי מוצר ארוכים.

דלתות הפנים בבית הם אלמנט חשוב כחלק מהריהוט כולו בבית והן צריכות להיות חזקות ועמידות אך אם זאת הן צריכות להיות גם מעוצבות בהתאם לצרכים ובהתאם למראה הכללי של הבית.

דלת פולימר מספקת מענה לכל הצרכים הללו, והיא מתאימה מבחינת תקציב לרבים. הנה כמה יתרונות שכדאי שתיקחו בחשבון וכמה סיבות למה לבחור דלתות פנים פולימר דווקא על פני אופציות אחרות.
 

קבלו הצעה ללא התחייבות

ביצועים, אסתטיקה וקיום: כל היתרונות של דלתות פולימר במבט עמוק

דלתות פולימר אלו דלתות הנחשבות לקלות יחסית מבחינת משקל, דלתות שניתן לעצב בשלל עיצובים כמו הקניית מראה דמוי עץ או עם עיטורים וטקסטורות שונות. לרוב דלתות מסוג זה נחשבות משתלמות עבור ייצור דלת פנים, בעיקר בגלל החומרים מהן מייצרים אותן. בבואכם לקנות דלת פולימר אתם צריכים לוודא שבאחריות כתוב שהיא עמידה למים כדי שלא יהיו אי הבנות מאוחר יותר. 

עם אתם שוקלים החלפת דלת על משקוף קיים, כדי לשקול את היתרונות של דלתות הפולימר, ולבחון את המקום המתאים ביותר להתקנתן. למשל, ניתן להיפטר מאבק ולכלוך על דלתות פנים פולימר בעזרת העברת מטלית לחה וחומרי ניקוי פשוטים. משטחים חלקים קלים לניקוי ולשטיפה, עם תחזוקה ותפעול קפדניים הם שומרים על האטרקטיביות שלהם לאורך זמן. אין צורך לצבוע את הדלת מחדש, לצפות עם לכה ולחדש ציפויים. הן לא מאבדות את המאפיינים הדקורטיביים שלהן, כך שלא תצטרך להוציא כסף על תיקונים.

מבחר גדול ומגוון צבעים עשיר של דלתות הפולימר מאפשרים לבחור בקלות את הדגם המתאים לכל עיצוב פנים, ללא קשר לשטח ולפריסה של החדרים. אין הגבלות על עיצוב בעת בחירה של דלת פנים ללא משקוף. כל ניסוי עם צורות, גוונים ומרקמים מקובלים. 

 אבל מעבר לכך, דלתות הפולימר בעלות מגוון יתרונות נוספים הכוללים: 

 • עמידות בפני בלאי, שריטות.
 • עמידות בפני לחות.
 • הדלת שומרת על צורתה והמידות הקבועות שלה, שאינם מושפעים משינויים בטמפרטורה ולחות בחדר.
 • ידידותית לסביבה. 
 • פרקטיות וקלות בטיפול;
 • היגיינה – דלתות פנים פולימריות לא מאפשרות התפתחות פטריות ועובש.
 • מראה אטרקטיבי – ניתן לעצב דלתות פולימר במגוון צבעים, מרקמים ועיצובים.
 • דלתות בעלות מחיר משתלם במיוחד.

לפיכך, בבחירת דלתות עמידות, כדאי לשים לב למוצרים העשויים מפולימרים. עם הבחירה הנכונה, הם יכולים לספק באופן מלא הן את הדרישות האסתטיות והן הפונקציונליות של מגורים ומסחר למטרות שונות.

דלתות פולימר

דלתות פולימר במגע עם הסביבה: התאמה למדיניות סביבתית ושימור הטבע

חלק מהצרכנים חוששים לקנות דלתות פולימר, מתוך אמונה שהן מזיקות לבריאות. יש להסכים שחששות אלו אינן מופרכות, אלא רק כאשר מדובר במוצרים באיכות נמוכה. יצרנים שאכפת להם מהמוניטין שלהם מספקים לשוק מוצרים ידידותיים לסביבה בלבד. לכן, לפני רכישת דלתות, כדאי לברר לגבי המוניטין של היצרן וזמינות תעודות המוצר הרלוונטיות.

עם זאת, ההערה האחרונה מתייחסת לא רק לבטיחות סביבתית, אלא גם לאיכות דלתות הפנים בכלל. הרי רק האיכות הגבוהה של המוצר והתקנתו המקצועית, המעניקה אפשרות לסגירה הדוקה של הדלת, היא ערובה לפונקציונליות המוצהרת כמו חסימת התפשטות הריחות, בידוד קול ועוד.

בבחירת דלתות פנים ללא משקוף, במיוחד להתקנה בבית פרטי, אין לשכוח את העובדה שהן עלולות להיות מותקפות על ידי טרמיטים בכל עת. המזיקים הכמעט בלתי נראים הללו יכולים להדביק דלתות עץ ושאר אלמנטים פנימיים מעץ תוך מספר ימים, אבל הפלסטיק "לא לרוחם".

דלתות מסוג פולימר מפגינות לרוב רמות גבוהות של חוזק, עמידות וידידותיות לסביבה. ניתן לייצר גם דלתות פנימיות וגם דלתות חוץ באמצעות חומר מסוג זה.

דלתות הפולימר ייחודיות בכך שהן ניתנות למחזור בקלות בשל הידידותיות לסביבה שלהן. הן עמידות בפני נזקי מים, והן דלתות המתאימות לשימוש כדלתות חוץ מאחר והן עמידות בפני רטיבות ומים. אם חלילה פורצת שריפה, דלתות מפולימר לא משחררות גזים מסוכנים לאוויר.

פולימר אמין ומתקדם: איך דלתות פולימר משפרות את הבטיחות והאבטחה?

כאשר אנחנו מדברים על התקנת דלתות פולימר חשוב להבין לאיזה סוג דלת פולימר מתכוונים. ישנם שני סוגים של דלתות פולימר זמינות:

דלת עשויה 100% פולימר: דלת פולימר יצוק לבן. דלת פולימר מעוצבת מתאימה לאזורים לחים, כמו חדרי שירותים, מכיוון שהיא אטומה לחלוטין למים. מומלץ לשמור על עקביות העיצוב ולהתקין את אותן הדלתות בכל החדרים אם כבר הצבתם דלת כזו בחדר האמבטיה. 

דלתות הבנויות משני לוחות פולימריים עם מסגרת עץ ומילוי: כדי להיות עמיד למים, החלק התחתון של הדלת יהיה עשוי לחלוטין מפולימר. תשתית עמידה למים מגינה מפני נזקים משטיפת הרצפה, אך בחדרים לחים, האדים יכולים לחלחל דרך מילוי העץ ולגרום לנפיחות בדלת. מסיבה זו, דלת בציפוי פולימרי אינה מומלצת לחדרי אמבטיה.

שילוב של ביצועים סביבתיים גבוהים עם פרקטיות ומראה אסתטי, מאפשרים לדלתות הפולימר להציג פתרונות עם היקף היישום הרחב ביותר. ניתן להתקין דלתות פולימר בחללים הבאים:

 • בחדרי אמבטיה וחדרי שירותים, שבהם עמידות הלחות של הגימור משחקת תפקיד מיוחד.
 • במטבחים – דלתות הפולימר אינן סופגות ריחות ושומן, אינן מגיבות לאדים ועליית טמפרטורה קבועה במהלך הבישול.
 • בחדרי שינה נעימים הדורשים בידוד ושמירה על פרטיות.
 • בחדרי מגורים אלגנטיים, חדרי אוכל, משרדים מכובדים מאחר וניתן לעצב את דלתות הפולימר בכל עיצוב שרק תרצו. 
 • בחדרי שירות מכל הסוגים – כמו למשל, דלת פנים לממד מאחר ולדלתות אלו יש אין ספור יתרונות. 
 •  

בנוסף, דלתות הפולימר יגנו עליכם ועל ביתכם מפני פריצות. הפולימר שומר על בידוד חום וקול, עמיד בחום ויגן על הבית שלכם מגורמים טבעיים ואנושיים. אף אחד לא בטוח מגניבות, אבל עם דלת כזו הסיכוי לשוד פוחת פי עשרה. הבטיחות שלכם ושל משפחתכם חשובה ואין להזניח אותה!

לבחור את הספק המתאים

יש לא מעט חברות שמוכרות דלתות פנים מסוגים שונים. בבחירה של דלתות פולימר כדאי שתמצאו ספק שיש לכם המלצות עליו, ספק עם ניסיון ועם אחריות לעבודה אותה הוא עושה.

דלתות פנים הם לא פריט שמחליפים בתדירות גבוהה וחשוב לתת את הדעת למראה חיצוני כמו גם למשקל, לעמידות, לאטימות ולחוזק החומר. במקרה זה דלתות בכר הם הבחירה האידיאלית עבורכם, שם תוכלו למצוא לא רק את המבחר הגדול ביותר של דלתות פולימר אלא גם לקבל שירות מקצועי ואדיב.

מחפשים דלתות במבצע? כנסו לעמוד המבצעים שלנו – לחצו כאן לעמוד מבצעים או השאירו פרטים כאן:

קבלו הצעה ללא התחייבות

שאלות נפוצות

האם דלתות מסוג פולימר ניתנות לתחזוקה ושיפוץ?

דלתות פולימריות קלות מאוד להתקנה מאחר והן בעלות משקל נמוך, וניתן לייצר אותן בכל סגנון עיצובי שרק תרצו. הדלתות יכולות להיות מותקנות על צירים, לשמש כדלתות כיס או דלתות הזזה.

מאחר ואחת התכונות העיקריות של דלת פולימר היא עמידות למים, הניקיון והתחזוקה של הדלת הם קלים ביותר. ניתן לנקות את הדלת על ידי מטלית לחה ללא חשש. כמו כן, דלת הפולימר עשויה משטח חלק, מה שמקל עוד יותר על הניקיון והתחזוקה השוטפים של הדלת.

האם יש תקנים ואישורים מקצועיים הקשורים לבטיחות של דלתות הפולימר?

חשוב לוודא במעמד הרכישה כי מדובר בדלת פולימר איכותית, מורכבת 100% פולימר ועומדת בכל התנאים של מכון התקנים.

איך ניתן לסייע ללקוחות לבחור דלתות פולימר בהתאם לעיצוב הבית שלהם?

דלתות הפולימר מגיעות במגוון עצום של עיצובים זמינים. ניתן לבחור מעיצובים קיימים או להזמין דלת בהזמנה אישית, אשר תשתלב באופן חופשי בכל סגנון עיצובי.

איך דלתות הפולימר מתמודדות עם תנאי חום ולחות?

דלתות מסוג פולימר הן הבחירה האופטימלית עבורכם אם אתם זקוקים לדלת שלא תפגע בתנאי לחות וחום קיצוניים. החומר פולימר אינו מגיב לנזקי מים ועמיד בפני שינויי טמפרטורה. דלתות אלו יכולות לשמש אתכם בחללים כמו אמבטיה, חדרי שירותים, מטבח ודלתות חוץ כמו למשל למחסן.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

בחרתם נכון!