דלת כיס

דלת כיס – דלת הזזה לחיים פשוטים יותר 

דלתות הזזה הופכות את החיים שלנו ללא שום ספק להרבה יותר קלים. בין אם אנחנו מבצעים החלפה של דלתות הזזה במהלך שיפוץ, או סתם כי אנחנו מחליטים שאנחנו רוצים להחליף את הדלתות, דלתות אלו הן החלטה נהדרת לשיפוץ, שינוי ורענון אווירה. ויש להן שני סוגים מהותיים של התקנה שיכולים להתאים על פי התאמה אישית לצרכים שלכם, ולצרכי הבית.

 

דלת כיס – קסם של דלת

בחירת דלת הזזה היא בחירה שאפשר לשלב בה גם עיצוב, אסתטיקה, ולפני הכל בטיחות ורלוונטיות לפי בחירה אישית. דלתות למינטו בכלל מומלץ לבחור בהתאמה אישית לבית, כמובן תלוי תקציב. אך על פי הצרכים שבגללם אתם החלטתם להחליף את הדלתות.

כיום לא צריך לשבור חסכונות עבור רכישה של דלתות פנים מיוחדות ואפשר בהחלט לרכוש דלתות פנים עד 1000 ₪ כשהן איכותיות מאד החל מאותן דלתות למינטו מופלאות ועד לדלתות הזזה יפיפיות ויעילות.

כשאתם רוכשים דלתות הזזה בין אם דלת כיס ובין אם דלת נגררת חשוב שתדעו שדלתות אלו עשויות כמו דלתות פנים רגילות שעשויות מחומרי הגלם הנפוצים לדלתות. הדלת עוברת כיסוי בטפט, או בציפוי או צביעה בתנור והדבר היחיד ששונה כאן הוא ההתקנה של הדלתות.

התקנת דלת כיס היא התקנה שונה היות והדלת נפתחת פנימה אל תוך הקיר עצמו. לרוב, דלת כיס מתוכננת מראש בבניית הבית היות ואת הכיס יש להכין מבעוד מעוד. הכיס עשוי אלומיניום והדלת פשוט 'נבלעת' אל תוך הקיר. וכך היא נעלמת ולא מפריעה לעיצוב הבית. כאשר היא סגורה, היא מתאימה לעיצוב הבית ונעה על מסילה אל תוך הקיר.

בזמן הזמנה של דלת כיס אפשר כמובן גם לבחור מסילה או גלגלים שקטים. ישנם מקומות המבקשים תוספת תשלום לשם כך, וישנם כאלו שלא, ועל כן יש לבדוק זאת באופן פרטני מול אנשי המקצוע אותם בחרתם.

 

דלת כיס או דלת נגררת, מה עדיף?

בהחלפת דלתות פנים בבית בין אם דלתות פנים מיוחדות ובין אם דלתות למינטו למחיר יש תפקיד מרכזי. דלתות פנים עד 1000 ₪ לדוגמא יכולות להיות מאד איכותיות, כמו גם דלתות פנים במבצע מסוגים שונים.

דלתות הזזה הן דלתות פנים מיוחדות המעניקות לנו תחושה אחרת ויש להן יתרון אחד משמעותי על פני כל שאר הדלתות. הן חוסכות מקום אדיר, ולכן מותאמות למסדרונות, לחללים קטנים, לחדרי אמבטיה ולחדרי שירותים. או פשוט לחדרים שהם קטנים מהרגיל, או אם תרצו לחצוץ בין מרפסת שירות לסלון בדירות הישנות לדוגמא.

אם אנחנו בוחנים מה עדיף לנו, כדאי שנבין מהי הדלת כיס ומהי דלת נגררת:

  • דלת כיס

דלת כיס היא דלת מתחכמת וכלל לא נורמטיבית. המסילה היא למעשה כיס העשוי ממתכת ולמעשה נמצא בתוך הקיר. הדלת נעה על גבי מסילה ונעלמת אל תוך הכיס כך שכאשר היא פתוחה, אף אחד בעצם לא רואה אותה. היא גם לא מעבה את הקיר, וכשהיא סגורה היא בטיחותית ונוחה, וגם יכולה להגיע במגוון של עיצובים כדי להתאים לעיצוב הבית הכללי.

  • דלת נגררת

דלת נגררת היא דלת תלויה, היא למעשה דלת רגילה ומאד פופולרית בתחום של דלתות פנים והיא נעה על מסילה אחת עליונה כשהיא נפתחת לאורך כל הקיר. היא חוסכת מקום של פתיחת כנף הדלת ונחשבת לדלת הזזה מאד בטיחותית.

אם אתם מחפשים עיצובים מיוחדים, בהזמנות אישיות, האופציה כמובן גם קיימת אצל לא מעט מהחברות המספקות שירות מקצועי להתקנת דלת כיס או דלת נגררת. או למעשה, בכל מה שקשור אל כל דלתות פנים בין אם דלתות למינטו ובין אם דלתות הזזה כלשהן. כמובן שזה עלול לייקר באופן משמעותי את העלויות. אך זה בהחלט משתלם מאד.

בחירת אנשי המקצוע צריכה להסתמך על תחושת בטן, על ביקורות טובות וחיוביות ועל מוניטין ומקצועיות.

דלתות בכר עוסקים בדלתות פנים מעל 60 שנים וגאים בנסיון והוותק במכירה ובהרכבת דלתות. דלתות בכר מציעה מבחר רב מאד של דלתות הנבחרות בקפידה על ידי צוות מהימן ומקצועי.

החברה נמצאת בדרך שלמה 116 בתל אביב, וניתן למצוא בה מגוון של דלתות פנים איכותיות. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת שירות וייעוץ ללא עלות: 03-6870431

 

דלת כיס – שאלות ותשובות

  • איך מתבצעת ההרכבה?

הרכבת דלת כיס שונה כמובן מהרכבה של דלתות פנים רגילות והיא מתבצעת כמובן לפני הכל בהתקנת מסילה אם הדלת תלויה. אם הדלת היא דלת כיס אז ההתקנה מתבצעת לפני הכל בהתקנה של כיס פנימי בתוך הקיר. לאחר מכן, יורכבו מעצורים עבור הדלת.

  • בדיקת תקינות הדלת, כיצד מתבצעת?

אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים ישארו לבדוק את הדלת ויוודאו שהיא אכן נסגרת כראוי, נפתחת כראוי ונעה באופן חלק על המסילה. אל תתפשרו על המקצועיות, על יחסי האנוש ועל השירות כמובן.

  • מה עלות דלת הזזה?

עלויות הדלתות יכולות להתחיל מ2000 ₪ ולהגיע גם למעל 5000 ₪. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את ייקור התהליך בהנחה ואתם מבצעים עיצוב אישי או תוספת מסילות וגלגלים שקטים.

  • כיצד מתבצעת האחריות על הדלתות?

אחריות על דלתות הזזה מתפצלת לשניים, על הדלת עצמה ועל ההתקנה עצמה. האחריות היא עד לשבע שנים, ואמורה להיות מטעם היצרן.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!