דלתות פולימריות

דלתות פולימריות – מגיע לכם ליהנות מאיכות ברמה גבוהה

החלפת דלתות פנים בבית היא לא דבר של מה בכך, לא מדובר בעבודה קלילה או פשוטה אם כי כזו שדורשת אנשי מקצוע המתמחים בנושא. הדלתות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות הן דלתות פולימריות שאינן מתנפחות כאשר הן באות במגע עם מים. מאפשרות מגוון של עיצובים, ואיכותיות מאד ברמה הבטיחותית. מדי נספר לכן עליהן יותר.

 

דלתות פולימריות – כאן מתקינים דלתות איכותיות

אם אתם מתעניינים בדלתות שהן דלתות פולימריות חשוב להבין איזה סוגי דלתות פנים יש בקטגוריה זו ורק לאחר מכן לנסות ולהבין מחירי דלתות פנים או לחפש דלתות פנים במבצע כולל התקנה. עבור הדלתות הללו ישנם שני סוגים עיקריים:

  • דלת מצופה פולימר

דלתות פולימריות המצופות פולימר הן דלתות שעשויות משני לוחות פולימר ועם מסגרת עץ ומילוי העשוי מכוורת קרטון, או מלוח עץ. תחתית הדלת עשויה גם פולימר וזאת לצורך עמידות במים. הדלת לא מתאימה לחדרים שיש בהם לחות, אדים או מים. התחתית מתאימה לעמידות מפני שטיפת מרצפות.

  • דלת העשויה פולימר יצוק

דלתות פולימריות העשויות פולימר יצוק מתאימות לחדרים בהם יש רטיבות, לחות ואדים היות והיא עמידה לגמרי למים. אפשר להזמין אותה במגוון של עיצובים, והיא בטיחותית ואיכותית.

אחד הדברים שהכי חשוב לזכור הוא שכאשר אתם מזמינים דלתות פולימריות וודאו עם אנשי המקצוע ששכרתם למטה זו שיש לדלתות תקן. התקן שומר על בידוד הרעשים, בידוד הטמפרטורה וכמובן גם איכות הדלת ברמה הכללית.

 

דלתות פולימריות – מהם היתרונות והחסרונות

לכל מוצר שאנחנו רוכשים ישנם יתרונות וחסרונות. גם עבור דלתות פנים. חשוב כמובן להבין מה כוללת התקנת דלתות פנים לפני שמתחילים ללמוד איך בוחרים דלתות פנים איכותיות המתאימות לנו. בנוסף, חשוב לדעת שיש להתאים באופן אישי את הדלתות אל הבית ואל צרכי הבית, אחרת אנחנו מבצעים רכישה שאינה רלוונטית.

 

יתרונות דלתות פנים:

  • עמידות בפני מזיקים

אם טרם ידעתם, טרמיטים אוהבים לאכול עצים. למעשה, זאת ממש ארוחה עיקרית עבורם. יחד עם זאת הם לא אוהבים פלסטיק ועל כן אין מה לחשוש עם דלתות פולימריות בעניין הזה.

  • עמידות מלאה למים

עמידות למים הוא אחד היתרונות המרכזיים ברכישה של דלתות פנים מסוג פולימר היות ודלתות עץ מתנפחות במגע עם מים. אך דלתות פולימריות הן דלתות העמידות למים באופן מלא. כך שניתן גם להתקינן בחדרי אמבטיה, או שירותים ללא חשש. וגם לשטוף את הרצפה ללא חשש.

על מנת שאפשר יהיה למקסם את ההנאה מהמוצר, מומלץ גם לדעת את חסרונותיו על מנת שנוכל להתאימו אלינו באופן אישי:

  • קושי בתיקונים

דלתות פולימריות הן דלתות שקשה לתקן אותן. כך שאם אתם מועדים לכך שהן לא יחזיקו אצלכם הרבה זמן מעמד מבחינת חבטות ונזקים, מומלץ לחשוב על דלת אחרת.

  • עלויות

כשמדובר על מחירי דלתות פנים מומלץ לחפש כמובן דלתות פנים במבצע כולל התקנה אך כאשר אנחנו מדברים על דלתות פולימריות אלו נחשבות ליקרות יחסית לשאר הדלתות בשוק.

  • רגישות לחבטות

דלתות פולימריות הן דלתות עדינות ועל כן הן רגישות לחבטות. אם אתם לרוב טורקים דלתות או ישנן חיות מחמד שנוטות לטפס עליהן, מומלץ להתקין דלת אחרת.

בבחירת אנשי המקצוע המתאימים להתקנת הדלת מומלץ לעשות זאת רק אחרי שאתם מקבלים חוות דעת אותנטיות ורלוונטיות. זהו הרהיט הכי חשוב בבית המעניק לכם פרטיות, בטיחות ותורם לעיצוב הבית ללא שום ספק.

הגעה אל אנשי מקצוע רלוונטיים תתאפשר לכם במגוון של פלטפורמות בין אם קבוצות ספציפיות בהן ישנן חוות דעת אותנטיות, או דרך חברים או מכרים אצלהם ראיתם דלתות שמצאו חן בעיניכם. וכמובן, גם בדיקה אישית שלכם והסתמכות על תחושת בטן רלוונטית.

אל תהססו לשוחח עם לקוחות, לקבל חוות דעת מלקוחות נוכחיים ומלקוחות עבר. לבקש לראות עבודות נוכחיות או עבודות קודמות ואם אתם רואים צורך, גם לראות התקנות ופירוק בהתאם לצורך. היות והבטיחות היא במקום

דלתות בכר עוסקים בדלתות פנים מעל 60 שנים וגאים בנסיון והוותק במכירה ובהרכבת דלתות. דלתות בכר מציעה מבחר רב מאד של דלתות הנבחרות בקפידה על ידי צוות מהימן ומקצועי.

החברה נמצאת בדרך שלמה 116 בתל אביב, וניתן למצוא בה מגוון של דלתות פנים איכותיות. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת שירות וייעוץ ללא עלות: 03-6870431

 

דלתות פולימריות – שאלות ותשובות 

האם בדלתות אלו קיימות אופציות עיצוב?

רוב הצבעים המגיעים ברמת עיצוב עם דלתות פולימריות הם צבעי שמנת וצבעי לבן. אפשר כמובן לשלב צבעים נוספים, יחד עם זאת מומלץ שתעשו זאת בצביעה בתנור. נכון שזה מייקר את התהליך, אך אפשרי וקיים.

כיצד מתבצעת התקנת המשקופים?

התקנת משקוף עבור דלתות פנים מסוג פולימר מתבצעת גם על משקופי עץ. אך כל מי שעוסק בתחום של התקנת דלתות פנים ממליץ להתקין את הדלתות על משקופי פולימר איכותיים וזאת בשל העמידות למים.

מה כוללת האחריות על דלתות אלו?

דלתות פולימר הן לרוב באחריות של עד 7 שנים המכסה נזקי התנפחות, נזקי מים וקורוזיה בצירים. יחד עם זאת מומלץ שתבדקו היטב עם אנשי המקצוע המתקינים לכם את הדלתות מה האחריות אצלהם מכסה והאם האחריות גם כוללת התפרקות משקוף או יציאה של דלת מהמקום שלה.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!