דלתות עמידות במים – כל מה שצריך לדעת!

מספר מילים סוגי ציפוי לדלתות עמידות במים

כמצוין לעיל, כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סוגי ציפויים היכולים להפוך כל דלת פנים לדלת עמידה בפני מים. יחד עם זאת, חשוב לציין שישנם סוגי ציפוי נחותים יותר העלולים להתבלות עם הזמן ובכך הדלת מאבדת את אפקט עמידותה למים, ומנגד, תוכלו למצוא סוגי ציפויי איכותיים המבטיחים לכם דלתות עמידות במים לאורך זמן

ענף הדלתות כולל בתוכו שני סוגי דלתות עיקריים, הראשון, דלתות כניסה, והשני, דלתות פנים. לכל אחד מסוגי דלתות אלו (חוץ ופנים), תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של סוגי דלתות המיוצרים מחומרי גלם שונים, כאשר סוג חומר הגלם משפיעה בין היתר על עמידותה של הדלת בפני מים.

בחירת דלתות עמידות במים – מה חשוב לדעת?

בחירה בדלת עמידה במים מיועדת בעיקר לצרכי התקנת הדלת בחדרי הרחצה וזאת לנוכח העובדה שהסביבה הרטובה והלחה עלולה להשפיע בצורה כזו או אחרת על איכויות הדלת לאורך זמן. דלת עמידה בפני מים היא ברוב המקרים דלת בעלת בידוד יעיל בפני מים, כאשר עומדים לרשותכם סוגי פיצויים לדלתות הנחשבות לעמידות בפני מים, לרבות, ציפוי פורמייקה, פיצוי למינציה או ציפוי פורניר.

בחירת דלתות עמידות במים

כאשר בוחרים דלתות כניסה לבתים פרטיים בהם קיים הכרח בהתקנה של דלתות פנים עמידות במים ותנאי מזג האוויר המשתנים, מומלץ לרכוש דלתות פנים מעוצבות המיוצרות מחומרים הנחשבים לעמידים בפני מים. יחד עם זאת, שיטות הציפוי המתקדמות המוצעות לכם כיום בענף הדלתות, מאפשרות לכם לרכוש דלתות כניסה מעץ מלא המשלבות בתוכן ציפוי איכותי העמיד במים.

סוגי הציפוי המומלצים ביותר לדלתות עמידות במים

כאשר מדברים על סוגי ציפוי מומלצים לדלתות עמידות במים מדברים על שני סוגי ציפויי עיקריים, הראשון הינו ציפוי בהטבה בחום (תנור) המאפשר עמידות גבוהה בפני נוזלים, והשני, ציפוי פורניר הנחשב אף הוא לפתרון איכותי לצורך ציפוי דלתות עמידות במים. השילוב בין סגנונות העיצוב השונים לבין סוגי הציפוי היכולים לשמש אתכם כאמצעי ציפוי לדלתות עמידות במים, מאפשר לכם לבחור את הדלת המעוצבת ביותר עבורכם.

דלתות עמידות במים – כל היתרונות

רכישה של דלת עמידה במים מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות כגון: עמידות לאורך זמן, בלאי מינימאלי, דלת אסתטית עם רמת גימור גבוהה, דלת המאפשרת ניקיון קל ופשוט, דלת עם בידוד מקסימאלי ואופטימאלי בפני מים ונוזלים והעובדה שמדובר בסוג של דלת קלה המאפשרת פתיחה/סגירה ללא מאמץ.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים דלת עמידה במים?

בנוסף לעמידותה של הדלת בפני מים, חשוב לבדוק את נושא האחריות המוענקת לכם במעמד רכישת הדלתות, כאשר תקופת האחריות המוענקת בגין רכישת דלתות פנים עמידות למים הינה בין שנה אחת לשלוש שנים ברוב המקרים. אנו ממליצים לכם שלא לרכוש דלתות פנים עמידות במים מבתי עסק אשר אינם מעניקים לכם אחריות מקיפה במעמד הרכישה..

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
לכותרות המאמר
דלתות עמידות במים - כל מה שצריך לדעת!
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך
דלת הזזה: עיצוב מושלם ויתרונות רבים

דלת הזזה

דלת הזזה לחיים בטיחותיים וטובים יותר איזה אושר! החלטתם לעשות שינוי בבית. התלבטתם בין שיפוץ מלא, לבין שינוי הריהוט או שינוי העיצוב ואין ספק שבחירה

לקריאת המאמר
בחרתם נכון!