דלתות פורמייקה

לפרטים נוספים והזמנת ביקור מדידה במחיר 150₪

מה הם דלתות פורמייקה ומהי פורמייקה?

אחד מהשלבים החשובים ביותר בעיצוב בית הוא בחירת דלתות פנים לביתכם. בעבר, לא הקפידו יתר על המידה בתהליך בחירת דלתות פנים שכן, פשוט בחרו בדלת איכותית מחומר גלם עמיד וחזק ולא שמו דגש משמעותי מדי על הנראות היזואלית של הדלתות וההתאמה שלהן לבית כולו.

דלתות זולות

כיום, תהליך בחירת דלתות פנים גובל כמובן בבדיקה מהותית אודות חומרי הגלם מהם עשויה הדלת, העמידות שלה, היציבות שלה ועוד.

אולם מעבר לכך, שמים דגש משמעותי מאוד גם על הנראות הויזואלית והדקורטיבית של הדלת והשתלבותה באופן הרמוני במראה החדר שבו היא מוצבת ובמראה הבית שלכם כולו.

על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט דלתות דקורטיביות ומיוחדות כדלתות פנים לביתכם הן דלתות פורמייקה.

דלתות פורמייקה

דלתות פורמייקה מאז ומעולם

פורמייקה היא חומר גלם תעשייתי שמשמש לציפוי של משטחים. הפורמייקה עשויה מנייר אריזה שספוג במלמין וכבוש בטמפרטורה גבוהה. הפורמייקה גם בדרך כלל מגיעה בשתי שכבות. שכבת בסיס ושכבה עליונה.

כאשר אנחנו מתכוונים לדלתות עשויות פורמייקה אנחנו מתכוונים לדלתות בציפוי פורמייקה. כאשר יש להם יתרונות וחסרונות. אחד היתרונות המרכזיים שלהם הוא עמידות בפני מים, בידוד רעשים ואפשרויות בבחירה של מגוון צבעים וסגנונות אישיים.

החסרון המרכזי שלהן הינו המחיר. כיוון שתהליך הייצור של דלתות פורמייקה מעוצבת הינו ארוך ומורכב יותר ( לעומת דלתות למינטו ) מחירם עולה בהתאם.

קבלו הצעה ללא התחייבות

הקונספט הכללי לעיצוב הבית

בבואכם לעצב את הבית שלכם יש לכם לא מעט על הראש. אתם צריכים להחליט על קונספט כללי, צריכים לבחור אלמנטים עיצוביים, צריכים להחליט אילו צבעים ישלטו וצריכים לחשוב על איך כל דבר יתחבר למשהו.

אחד האלמנטים החשובים בבית הוא דלתות הפנים שמהוות לא רק חציצה בין חדר אחד לשני אלא גם פריט עיצובי ראשון במעלה.

אם אתם מתלבטים אילו דלתות להתקין בבית, דלתות פורמייקה יכולות להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. דלתות פנים בציפוי פורמייקה טומנות בחובן כמה יתרונות שכדאי להכיר.

צבעים לדלתות פורמייקה

מהי פורמייקה?

לפני שנדבר על הדלתות עצמן ועל היתרונות שלהן נבין בכלל מהי הפורמייקה. פורמייקה זהו חומר אשר עשוי משכבות של נייר קראפט ובין השכבות הללו ישנם דברים חזקים מאוד אשר עמידים בפני נזקים מכאניים כמו גם חדירות של מים.

בניגוד לדלתות עם ציפוי של – HDF או MDF באמצעות פורמייקה אנו יכולים להגיע לטווחים שונים של עוביים. חשוב להקפיד על מספיק עובי כשמדובר על דלת וחשוב שהפורמייקה לא תהיה מלמינית, המתאימה יותר לציפוי של ארונות בגדים.

דלת פורמייקה

 

היתרונות של הפרומייקה

דלתות פנים מפורמייקה הן בעלות כמה יתרונות. ראשית כפי שציינו מדובר על דלתות עמידות במים מה שמתאים לכל מקום בבית או במשרד וכמובן בין השאר גם למטבח או חדר האמבטיה ששם יש סבירות רבה יותר למים על הרצפה.

בנוסף, יש קולקציה רחבה מאוד של דלתות מסוג זה כך שכל אחד יכול להתאים לעצמו את הדלת אותה הוא רוצה ועליה חלם.

דלתות פורמייקה חזקות מאוד ולכן הן מתאימות לא רק לבית אלא גם לדלתות פנים במוסדות ציבור או כל מקום אחר בו הדלתות נפתחות ונסגרות כל הזמן.

הן קלות מאוד לניקוי מה שאומר שניתן לשמור על מראן הנקי והמטופח לאורך זמן. דלתות אלו גם נחשבות לדלתות עם בידוד טוב יחסית כך שהן מתאימות גם למשרדים בהם רוצים חציצה בסאונד בין חלל לחלל.

אין ספק שלא לחינם דלתות פנים פורמייקה הולכות והופכות לפופולאריות יותר ויותר בשנים האחרונות ונראה שככל שיעבור הזמן הן תהיינה עוד יותר מבוקשות.

דלתות פורמיקה במחירים טובים

 היכן כדאי לרכוש דלתות מפורמייקה?

לאחר שהבנתם כי דלתות עשויות פורמייקה הן דלתות ייחודיות מאוד בעלות יתרונות רבים, אתם בוודאי תוהים היכן כדאי לרכוש דלתות מעין אלה.

ובכן, אין ספק שלא כדאי לרכוש דלתות פורמייקה בכל מקום.

בטרם תבחרו את המקום שבו תרכשו דלתות שמיוצרות מפורמייקה, עליכם לבחון את החברות המציעות דלתות מעין אלה למכירה.

חשוב מאוד לבחור בחברה ידועה במוניטין שלה ובאיכות שלה בכל הנוגע לדלתות פנים אשר היא מציעה למכירה ובדלתות מפורמייקה בפרט.

אין ספק שחשוב מאוד להקפיד לרכוש את הדלתות רק מחברה מוכרת, אשר ידוע כי במידה של בעיה כלשהי או תקלה כלשהי בדלת, יהיה לכם לאן לחזור.

כמו כן, מכיוון שאיכות דלת פורמייקה ודלת בכלל מושפעת בין היתר מאופן ההתקנה שלה ומקצועיות ההתקנה שלה, יש צורך לבחור בצורה הטובה ביותר את החברה ממנה תרכשו את הדלתות וזאת בכדי שהחברה תספק לכם שירות התקנת דלת בצורה המתאימה ביותר לסוג הדלת שבחרתם וכן באופן המקצועי ביותר.

דלתות פורמייקה הן ללא ספק דלתות איכותיות מאוד שכיום בהחלט כדאי לבחור בהן כאשר מחפשים דלתות פנים לבית. איכות הדלתות, הפונקציונאליות שלהן, המראה הדקורטיבי והמרשים שלהן ועוד, יספקו לכם את האפשרות לעצב את ביתכם באמצעות דלתות פנים באופן מושלם והרמוני.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

בחרתם נכון!