5 שלבים איך לבחור דלתות פנים לבית

לבחור דלת: כך תבחרו דלתות פנים לבית

אם אתם קונים דירה חדשה מקבלן, אתם בוודאי יודעים שאחד הדברים שתקבלו בדירה שלא על פי רצונכם וטעמכם הם: דלת הכניסה ודלתות פנים. הקבלן לרוב יבחר עבור הדירה בדלתות פנים סטנדרטיות ובדלת כניסה סטנדרטית. אם תרצו לבחור בדלתות פנים אחרות או בדלת כניסה אחרת, תדרשו להוסיף על כך תוספת מחיר.

אולם, על מנת שדירת המגורים שלכם תעוצב בדיוק באופן שאתם מעוניינים שתעוצב ועל מנת שדלתות פנים ודלת הכניסה יהיו הדבר הטוב, האיכותי והדקורטיבי ביותר עבור ביתכם, כדאי מאוד שתבחרו דלת כניסה ודלתות פנים ולא רק בהתאם לפרמטר מחיר דלתות פנים או דלתות כניסה לבית, אלא בהתאם למגוון פרמטרים חשובים אחרים שכדאי לשים עליהם דגש. אז אם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים דלתות כניסה לדירה חדשה או אם אתם שואלים את עצמכם: איך בוחרים דלתות פנים? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את הדלתות הטובות ביותר.

 

איך לבחור דלתות פנים לבית – באיזה שלב בוחרים וכיצד?

כאשר מדובר על דירת מגורים חדשה שרכשתם מקבלן, אם מדובר בבית משותף, לרוב הקבלן יציע לכם דלת פלדה סטנדרטית המכילה ציפוי טפט פשוט. אם תרצו לשדרג את דלת הפנים המוצעת לכם, אתם יכולים לעשות זאת בשלב מוקדם יחסית של הבנייה וכן להרוויח הנחה על כך מהקבלן לרוב.

אם תכנסו לדירה אשר מכילה את הדלת שבחר הקבלן ורק לאחר מכן תרצו להחליף את הדלת, הדבר יהיה כרוך בעלות של התקנת דלת חדשה וכמובן, מחיר מלא על הדלת אותה תרכשו. על כן, חשוב לבחור דלתות פנים לבית בשלב מוקדם של תהליך בניית הדירה. הנה כמה פרמטרים שעליכם לבחון כאשר אתם מעוניינים לדעת איך לבחור דלתות פנים לבית לדירת המגורים החדשה שלכם:

  1. ראשית כל, יש לשים דגש על המידות של דלת הפנים. כדאי מאוד לבחור במידות של דלתות סטנדרטיות ולא לבחור דלתות פנים מיוחדות שהמידות שלהן אינן סטנדרטיות שכן, דלתות במידות לא סטנדרטיות עלולות לעלות לכם הרבה יותר מדלתות במידות סטנדרטיות. כדאי כמובן להתייעץ עם הקבלן אודות מידות הדלת הרלוונטיות, כאשר הוא מגיע לשלב שבו ניתן לבחון את המידות בצורה מדויקת.
  2. אחד הדברים החשובים שיש לבחון גם כאשר מעוניינים לרכוש דלתות פנים לבית וגם כאשר מעוניינים לרכוש דלתות פנים לבית הוא כמובן החומרים המחפים את הדלתות. כדאי מאוד לבחור בחומר אשר מתאים לעיצוב הכללי של סביבת החוץ וסביבת הפנים של הבית. כיום ניתן להיעזר בתוכניות הדמה שביכולתן לדמות את מראה הבית עם דלת שאיננה תואמת את סגנון הבית ועם דלת שתואמת לסגנון הבית. בתוכנית הדמיה מעין זאת תוכלו לקבל מושג לגבי האופן שבו יראה התוצר הסופי. אם הדלת לא עשויה מחומר גלם המשתלב בעיצוב הבית, תוכלו לראות כי משהו לא יהיה הרמוני בבית.
  3. מעבר לחומרים המצפים דלתות פנים לבית, אשר יש להתאים לסגנון העיצוב של הבית, כדאי לבחור בגוף דלת אשר עשוי מחומר גלם איכותי כגון: אלומיניום. ניתן לרכוש כיום דלתות מאלומיניום דמוי עץ, דלתות אלומיניום בחיפוי גרניט ופרופיל אלומיניום ועוד, אך אין ספק שליבת הדלת חייבת להיות עשויה מחומר גלם איכותי, חזק ויציב.
  4. אחראיות- אחד הדברים שחשוב מאוד לבדוק הוא כמובן פרק הזמן שבו ניתנת אחראיות על ליבת הדלת. מטרת דלת פנים בין היתר היא לספק את ההגנה הטובה ביותר לבני הבית ולבית כולו ועל כן, אם יש בעיה כלשהי בחומר הגלם של הדלת תוך פרק זמן קצר, הדבר גורם לדלת להיות פחות בטוחה ורלוונטית לצורך מטרתה. יש לוודא שיש לכם אחראיות על ליבת הדלת לפרק זמן משמעותי.
  5. מחיר- אין ספק שגם דלתות פנים מחיר וגם דלתות פנים מחיר הוא פרמטר שכדאי מאוד לבחון כאשר מעוניינים לרכוש דלת פנים לבית או דלתות פנים לבית מחירים. המחיר משתנה בהתאם ללא מעט פרמטרים וכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות דלתות פנים במבצע במחירים משתלמים ודלתות הפנים במבצע במחירים אטרקטיביים ביותר.

אז איך לבחור דלתות פנים לבית? חשוב מאוד לרכוש דלתות פנים לבית מהחברה הטובה ביותר בתחום זה. על אף שכאמור ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות כיום דלתות פנים ודלתות פנים לכל בית, אם אתם עומדים בפני בחירת דלתות פנים ודלתות פנים לבית החדש שלכם, חשוב שתרכשו אותם אצל חברה הידועה באמינותה בכל הנוגע לדלתות, באיכות הדלתות שלה, במגוון המוצע מבחינת דלתות מעוצבות וכמובן, במחירים המשתלמים שלה.

דלתות בכר מספקת כיום את דלתות הפנים הטובות ביותר מכל הבחינות וכן דלתות פנים איכותיות ומעוצבות והכל במחיר משתלם ואטרקטיבי.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!