דלת אסם

הטרנד החם ביותר שמגיע אלינו ישירות מארצות הברית הוא דלת אסם איכותית. אנחנו רגילים לראות אותן בסדרות האמריקאיות אבל האמינו או לא, נוכל ממש בקרוב גם לראות אותן מקרוב אצלנו בבית. הן איכותיות, יש להן יתרונות רבים והן לא מורכבות מבחינת התקנה והרכבה. ומעבר להכל, הן איכותיות ונגישות לכולם.

דלת אסם

 

דלת אסם – יש עולם אחר של דלתות

כשאנחנו מחליטים להחליף דלתות פנים בבית לרוב אנחנו מתלבטים בין דלתות הזזה רגילות, דלת אסם או דלתות פנים שאינן דלתות הזזה.

בדרך כלל נתחיל לבצע סקר שוק ונחפש דלתות פנים עד 1000 ₪, בטח אם אנחנו מתכוונים להחליף יותר מדלת אחת או שניים. לאחר מכן, נראה עוד אילו דלתות פנים במבצע נוכל למצוא ורק בסוף ניגש אל דלתות פנים מסוגים שונים שאין להן מבצעים. אך אלו שאנחנו בכל זאת נהיה מוכנים להתפשר ולהשקיע מעט יותר עבור איכות, עיצוב ונגישות.

אסם

למי שלא מכיר, דלת אסם היא דלת הזזה שמורכבת מלוחות עץ בשית שתי וערב. הדלתות הללו לא דומות בעיצובן אחת לשניה והן מהוות פתרון נוח נגיש ולא יקר לכל אדם לעיצוב הבית. הלוחות מורכבות באופן אופקי ובצד השני באופן אנכי. מי שמעוניין לחסוך בעץ או ליצור דלת קלה יותר יוצר מסגרת חיזוק בצורת האות Z, או בצורת האות X.

דלת אסם

יתרונות וחסרונות של דלתות אסם

כמו לכל מוצר, ישנם גם חסרונות וגם יתרונות. על מנת שתוכלו לבצע התאמה רלוונטית מומלץ לבצע התאמה מושלמת, ולכן כדאי גם לסקור דלתות פנים מיוחדות אלו ואחרות בין אם דלתות הזזה ובין אם דלתות למינטו את היתרונות, והחסרונות.

מהן החסרונות של דלתות פנים מסוג אסם:

איטום

דלתות פנים מסוג אסם הן דלתות שיש בהן בעיית איטום. הדלת נעה על ציר עד שיש לה חפיפה מלאה בין מפתח המשקוף והיא יוצרת מסתור, אין לה באמת איטום.

משקל

דלתות אסם הן דלתות המורכבות מעץ מלא, ואמיתי. ועל כן הן כבדות מאד. הן יכולות לנוע במשקל של החל מעשרים ק"ג ועד לשלושים וחמישה ק"ג. משקלים אלו הם גדולים יותר בממוצע פי שלוש מאותן דלתות פנים רגילות שאינן דלת אסם העשויה מעץ מלא אמיתי וכבד.

Modern Rustic Farm House Master Bedroom

יתרונות דלת מסוג אסם:

חסכון בשטח

דלת אסם חוסכת במקום וזהו אחד מהיתרונות הבולטים ביותר שלה. בעוד דלת ציר תופסת מקום בשל פתיחה וסגירה סביב הציר, דלת אסם חוסכת את המקום הזה כאשר היא זזה על ציר נגד הקיר. הדלת מושלמת לחללים קטנים שבהם לא צריך להסתבך בפתיחה או סגירה סביב ציר.

עיצוב הדלת

ברמת עיצוב, מדובר בדלת שמעניקה עיצוב כפרי מרהיב. הפרזול שלה מותאם באופן אישי אל המראה הלא שגרתי והיא הופכת כל בית לגלריה אומנותית. המחיר כמובן בהתאם, אך כאשר אתם מחליטים להשקיע האיכות והאסתטיקה בהחלט משתלמים. כל דלת יושבת על פרזול גס עם מסילת ברזל וגלגלי חישור. ישנן מקומות שבהן קיימת הגבלת גובה ולכן אפשר לעבוד עם מסילה מוסתרת או בסיסית.

מבחינת ידיות, אפשר להתאים ידיות מתכת מותאמות עיצוב או חישורים מותאמי עיצוב שמרכיבים על הדלת לאורך ולרוחב. הן יוסיפו למראה המחוספס והמיוחד של דלתות אלו. עבור חלל עדין יותר אפשר לשלב את דלת העץ הקלאסית בצבעים כסופים ופרזול ששקוע בתך עץ. דלת אסם נחשבת לדלת מעוצבת וייחודית מאד.

דלתות אסם

 

בחירת מתקין

בבואכם לבחור מתקין עבור דלתות פנים מיוחדות בין אם דלתות הזזה, דלת אסם או דלתות למינטו חשוב שתבחרו את האנשים בעלי המומחיות הגבוהה ביותר בתחום. ראשית, כי הבטיחות היא הדבר הכי חשוב. שנית, במידה ותעשו זאת עם אנשים שאינם איכותיים, מוסמכים ומקצועיים אתם עלולים למצוא את עצמכם מנסים לתקן את הדלת אצל אנשי מקצוע שונים וללא אחריות.

קבלו חוות דעת, המלצות ואל תהססו לבקש לראות עבודות קודמות או נוכחיות.

דלתות בכר עוסקים בדלתות פנים מעל 60 שנים וגאים בנסיון והוותק במכירה ובהרכבת דלתות. דלתות בכר מציעה מבחר רב מאד של דלתות הנבחרות בקפידה על ידי צוות מהימן ומקצועי.

החברה נמצאת בדרך שלמה 116 בתל אביב, וניתן למצוא בה מגוון של דלתות פנים איכותיות. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת שירות וייעוץ ללא עלות: 03-6870431

 

שאלות ותשובות 

האם יש גרסא קלה יותר לדלת אסם?

דלת אסם היא דלת העשויה עץ מלא. ולכן, היא כבדה יותר מהרגיל ולמעשה פי כמה מדלתות רגילות. על מנת להקל על משקל הדלת יש כמה שיטות לעשות זאת. מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע ששכרתם לשם כך על מנת לבחון את האופציה הטובה ביותר עבורכם.

מה עלות הדלתות?

היות ומדובר בדלתות מעץ מלא ואמיתי, העלות בהתאם. הן יכולות להגיע לאלפי שקלים. יחד עם זאת, ישנן לעיתים גם דלתות פנים עד 1000 ₪ או דלתות פנים במבצע שאפשר לברר עליהן אצל הספקים השונים.

האם יש אחריות?

כמו לכל מוצר איכותי, כמובן שיש אחריות. האחריות יכולה להתחיל מחמש שנים והלאה. כאמור, היות וגם נושא האחריות הוא אינדיבידואלי מומלץ לבדוק היטב אצל אנשי המקצוע מה האחריות מכסה, וכמה שנים עבור כל תקלה ומרכיב מבחינת הדלתות.

 

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!