דלתות פנים בראשון לציון

דלתות פנים בראשון לציון והסביבה

התקנת דלתות פנים בראשון לציון היא דבר פשוט למדי. כל שיש לעשות הוא לקחת את דלתות פנים ולהתקין אותם על פי בקשת הלקוח. אנחנו מדברים על עבודה שיכולה לערוך בין חצי שעה לשעה וחצי, שעתיים לכל היותר.

אלא, כידוע, לא מדובר באמת בבחירה כה פשוטה. לא מדובר בחצי שעה בתוכה גם תשבו על קה עם מתקין דלתות פנים, אנחנו מדברים כאן על בחירה שיש לה משמעות פיננסית, עיצובית וכמובן- פונקציונאלית.

בעיננו, בתור אנשי מקצוע, הדרך להגיע לתוצאה טובה בעיני כולם, היא להשקיע קודם כל בחשיבה מוקדמת, בצורה מעמיקה שתעזור לכם להבין באמת מה אתם מחפשים. אז היום במאמר, על הדרך לבחור דלתות פנים באופן כזה שיתאים לצרכים שלכם, מה האפשרויות העומדות בפניכם כאשר אתם מחפשים דלתות פנים בראשון לציון ואיך הופכים את הכול לחוויה טובה ומוצלחת.

כדי לשמוע עוד, המשיכו לקרוא.

 

איך מתכננים רכישה של דלתות פנים בראשון לציון

תכנון הוא שלב המורכב משלוש 'אבני בניין', שיכתיבו לנו איך לבחור את הדלת המתאימה עבורנו ביותר.

 • אבן בניין כלכלית: משמע, שלב השוואת המחירים באופן שיתאים לכם. הרי מובן מאליו שלא כל אחד המחפש דלתות פנים בראשון לציון מחפש דלת באותו התקציב. הרי אם אנחנו מחפשים דלת למשרד מעוצב בסגנון מודרני אנו נדבר על תקציב שונה מזה של דלת פנים המיועדת לחדר של הילדות. מחירי דלתות פנים משתנים מעת לעת על פי פרמטרים אותם נסקור בהמשך בהרחבה. אבל חשוב לזכור כי יש לבצע מחקר בנושא על מנת שלא תגיעו למצב בו אתם משקיעים כסף יקר במוצר איכותי אמנם, אבל כזה שנמצא מעבר לתקציב שלכם.
 • אבן בניין עיצובית: אחרי שעברנו על הסעיף 'דלתות פנים לבית מחירים', אנחנו מגיעים לשלב בו מתחיל הכיף, הוא השלב העיצובי! כאן אנו מעודדים אתכם להסתכל בכל מה שיכול לתת לכם השראה. אם זה במנוע החיפוש בגוגל ואם באפליקציות שונות שיתנו לכם מושג לגבי סוג הדלת אותה אתם מחפשים. אל תשכחו כי ניתן להשתמש בדלתות פנים ממש כמו בתמונה. אתם יכולים להפוך אותה לכתם צבע שובב על הקיר או ליצירת אומנות ממש, כאן, הרשו לדמיון שלכם וליצירתיות להפתיע.
  טיפ קטן מאיתנו: אל תשכחו להגיע לחנות עם תמונות של הבית שיעזרו גם לנו להבין אילו דלתות פנים יכולות להתאים לקו העיצובי של הדירה בה אתם חיים.
 • אבן בניין פונקציונאלית: כמובן שאי אפשר לבחור דלתות פנים בראשון לציון בלי להבין מה השירות שהדלת אותה בחרתם צריכה לספק כדי לשפר את איכות החיים שלכם. אם אתם רוצים לדעת איך בוחרים דלתות פנים בראשון לציון עבור הבית, שמה אנו צריכים לאפשר מרחב שישמש כחדר משחקים לילדים, שיעשו רעש, בזמן שאתם יושבים במשרד הביתי לעבוד, נדרש לבחור דלתות שיבודדו את הרעש בצורה מספיק איכותית וכן הלאה.
  טיפ קטן מאיתנו: כאשר אתם מדברים עם הצוות שלנו, אל תשכחו לתת את כל הפרטים על שגרת יומכם. הרי אנו יכולים להגיד לכם רק אם יש דלתות פנים במבצע או איזו דלת תחזיק יפה לאורך זמן. אבל יש אלמנטים שאנחנו לא יכולים לדעת, לכן חשוב לנו שתשתפו אותנו כדי שנעזור לכם לבחור בצורה טובה.

 

אל תשכחו לקחת בחשבון את השחיקה

לא פעם מגיעים אלינו לקוחות המעוניינים לרכוש דלתות פנים בראשון לציון. הם מגיעים נרגשים לחנות ובוחרים דלת שנראית להם טוב. הם לא פעם גם מעדיפים לבחור באפשרות הזולה יותר, הרי הם מתקינים דלתות פנים עבור שיפוץ או בניה של בית חדש. הכול הולך נפלא במשך שנה, שנתיים אולי חמש או יותר בלי בעיה.

אבל, בשלב מסוים הם מתחילים לראות את הצבע מתקלף, אולי מנגנון הנעילה של הדלת לא נסגר כמו בעבר. אז, רבים נמנעים מלתקן, מלטפל מה שמייצר עוד נזק גם בנראות של הדלת וגם במנגנון הנעילה.

בתור אנשי מקצוע, שלא מוותרים על מכירה של מוצרים מעולים ללקוחות שלנו, אנחנו חייבים להגיד מראש כי דלתות הפנים נשחקות לאורך הזמן. לכן, ההמלצה שלנו היא קודם כל להקשיב להוראות של הצוות שלנו לגבי כל דלת ודלת. לעיתים תקבלו המלצה לשמן את הצירים לעיתים או לעבור על דלת העץ בחומר מיוחד. רשמו הכול כמובן, כדי לא לשכוח.

כאשר אתם רואים התחלה של שחיקה אל תתנו לבעיה להמשיך להידרדר, קראו לאיש מקצוע שימנע הישנות וחזרה של הבעיה. בכל מקרה, אנחנו, כאן בדלתות בכר, מקפידים לתת ללקוחות שלנו את הסחורה הטובה והאיכותית ביותר שאפשר.

דלתות פנים בראשון לציון

איך להתאים דלתות פנים בראשון לציון לחלל לפי סגנון הפתיחה של הדלת

קודם כל, בעת בחירת דלתות פנים בראשון לציון, הדלת צריכה להיות נוחה. לכן, להתאמת מנגנון הפתיחה שלה לחלל החדר בו היא הולכת להיות מותקנת יש חשיבות גבוהה במיוחד. ישנם 4 סוגי מנגנוני פתיחה בסך הכל:

 

דלתות צירים

זהו מנגנון הקלאסי אופטימלי ברוב המצבים. לדלת מסוג זה עיצוב פשוט, אמין ומחיר משתלם והיא מספקת את ההגנה הטובה ביותר מפני רעשים ושינויי טמפרטורה. בעת הבחירה, צריך להחליט על כיוון הפתיחה: פנימה או החוצה. בעת בחירת דלת זו יש להעריך את החלל סביבה כך שיספיק לפתיחה נוחה.

דלתות הזזה

דלת זו מותקנת על מסילה מנחה, שלאורכה היא נעה לצד. המסילה יכולה לעמוד מלמעלה או מלמטה. יש גם אפשרות עם שתי מסילות, זה יתרון המאפשר שמירה על היציבות. דלתות כאלה חוסכות מקום ומתאימות ביותר עבור חללים קטנים בהם יש צורך לנצל את השטח בצורה אפקטיבית ביותר. דלתות הזזה יכולות להיות גם נסתרות, ובעת פתיחתן 'להיעלם' לתוך הקיר.

דלתות מתקפלות

דגמים אלה נקראים "אקורדיון" – בשל הקיפול האופייני של הדלתות. ואם חיפשתם איך לבחור דלתות פנים בראשון לציון לחלל צר, זה הפתרון האידיאלי. עם זאת, יש לזכור: צירים לא רק משפיעים על המחיר, אלא גם מהווים נקודת תורפה. אחרי הכל, הם דורשים טיפול מיוחד ויכולים להיהרס במהירות.

דלתות מתנדנדות

שם נוסף לסוג זה הוא מטוטלת. העניין הוא שהמנגנון שלהם דומה למטוטלת ולעתים קרובות מאפשר לכם לפתוח את הדלת גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ. העיצוב הזה נראה מרשים ויוצא דופן. 

שאלות נפוצות

כיצד ניתן להתאים את דלתות הפנים לסגנון העיצובי של הבית?

לדלתות פנים בבית שלכם יש השפעה משמעותית על העיצוב והפונקציונליות של חלל המגורים. התאמה של דלתות פנים בראשון לציון למגוון סגנונות אדריכליים עוזרת להן להשתלב טוב יותר עם הסביבה שלהן. להלן מספר דרכים בהן ניתן להתאים דלתות פנים להעדפות אסתטיות שונות:

סגנון עכשווי ומינימליסטי: עיצוב מלוטש ולא עמוס הוא סימן ההיכר של בית עכשווי או מינימליסטי. ניתן לשמור על התחושה המינימליסטית עם דלתות עץ טבעי או דלתות עם ערכת צבעים מונוכרומטית.

סגנון קלאסי: העיצובים, הפנלים ודגשים דקורטיביים אחרים בבית קלאסי הם יוקרתיים בדרך כלל. דלתות עם תוספות זכוכית הן אופציה מצוינת בגלל יכולתן להשתלב בסגנון הקלאסי. 

עיצוב כפרי: הדגש הוא על נעימות ורוגע בסביבה כפרית. דלתות עשויות עץ שקיבלו מראה מחודש הן מושלמות לחדרים מסוג זה. האופי הכפרי מוגבר על ידי השימוש בדלתות נדנדה ודלתות הולנדיות.

באדריכלות מודרנית המונח "עיצוב עכשווי" מתייחס לסגנון שהוא גם דינמי וגם אקלקטי. דלתות ללא מסגרת, דלתות ציר ודלתות עם מסגרות מתכת אלגנטיות, כולם עובדים יפה כאן, ומדגישים את האסתטיקה המודרנית.

לדלתות פנים יש מטרה מעשית, אך הן עשויות גם לתרום למשיכה האסתטית של ביתכם אם תבחרו בהן בקפידה ותיקחו בחשבון את הסגנון האדריכלי של הבית שלכם. דלתות פנים בראשון לציון עשויות להיות מותאמות לטעמכם ולהעדפות שלכם, ולהוסיף ייחודיות לבית שלכם ולא משנה על איזה עיצוב אתם הולכים.

אילו פעולות תחזוקה ושיפוץ דרושים לדלתות פנים כדי להאריך את חיי השימוש בהן?

תחזוקה נכונה ותיקונים תקופתיים עשויים להאריך במידה ניכרת את אורך החיים של דלתות פנים בראשון לציון, שלהן חלק חשוב בתפעול ובאסתטיקה של הבית. להלן הפעולות החיוניות לתחזוקה ושדרוג דלתות הפנים:

 • ניקוי על בסיס שגרתי: אבק ולכלוך עלולים להצטבר במהירות על משטחי הדלתות אם הם לא מנוקים על בסיס קבוע. יש לנגב את הדלתות על בסיס קבוע באמצעות מטלית רכה ורטובה ומוצרי ניקוי עדינים ולא שוחקים. ידיות הדלת מושכות לכלוך ושמנים, לכן כדאי להקדיש להן טיפול מיוחד.
 • שימו לב לדלתות פנימיות בלויות או פגומות על ידי ביצוע בדיקות שגרתיות. בדקו אם יש נזק, כגון שקעים, שריטות או מכות. חשוב לטפל בבעיות בהקדם האפשרי כדי לעצור את החמרתן.
 • עם הזמן, חלקים נעים כמו צירים, ידיות ומנעולים עלולים להיתקע או לחרוק. ניתן להשתמש בתרסיס עם חומר סיכה כדי לשמור על החומרה במצב תקין. 
 • צביעה או ליטוש מחדש: צבע וגימורים בדלתות פנים עלולים לדהות ולהישחק עם הזמן. ניתן להחיות את הדלתות ולהגן עליהן מפני פגיעה נוספת על ידי ליטוש מחדש וצביעה. 
 • איטום וחידוש דלתות עץ: דלתות פנים בראשון לציון מעץ דורשות תחזוקה שוטפת, לרבות איטום ולכה. שיטה זו שומרת על יופיו הטבעי של העץ ובמקביל שומרת עליו מפני רטיבות.

החלפה מלאה של דלת פנים הכרחית כאשר הדלתות ניזוקות קשות, מעוותות או סתם מיושנות. בחירת הדלת שלכם צריכה לשקף את הבחירה האסתטית והעיצובית שלכם. את דלתות הנים החדשניות, האיכותיות והעמידות ביותר תוכלו להזמין מחברת דלתות בכר.

דלתות פנים בראשון לציון עשויות לשמש אתכם זמן רב יותר עם טיפול נאות וטיפולים תקופתיים. אם תטפלו היטב בדלתות הפנים שלכם, הן יחזיקו מעמד זמן רב יותר, ייראו טוב יותר וישמרו על הבית שלכם. שמירה על דלתות הפנים שלכם בצורה זו תבטיח שהן ימשיכו להיראות נהדר ולשרת את מטרתן לאורך שנים רבות.

כל שנשאר הוא ליצור איתנו קשר ולהתחיל

יש לכם עוד שאלות? לא יודעים באיזו דלת לבחור? מוגבלים במסגרת התקציב שלכם ועוד? אל תדאגו. אתם ממש לא לבד. אנחנו נמצאים כאן כדי לתת לכם מידע ולעזור לכם לבחור את הבחירה הנכונה של דלתות פנים על פי הצרכים והטעם הייחודי שלכם.

אנו בדלתות בכר מספקים את שירותינו בכל אזורי המרכז לרבות ראשון לציון והסביבה.

א’-ה’:08:00-17:00
שישי:08:00-13:00
שבת: סגור

 

השמעת המאמר לבעלי מוגבלויות:

לשיתוף המאמר:
קבלו הצעה ללא התחייבות
הדלתות הכי פופולריות שלנו
בחרתם נכון!