דלתות למינטו

לפרטים נוספים והזמנת ביקור מדידה במחיר 150₪

מה הן דלתות למינטו?

מה הן בדיוק דלתות למינטו? ממה הן מיוצרות ומהו אותו ציפוי למינטו המייחד אותן? כל מה שצריך וחשוב לדעת על דלתות למינטו בשורות שלפניכם. דלתות למינטו הן למעשה סוג של דלתות פנים המתאפיינות במראה אלגנטי, יוקרתי ומעוצב בציפוי ייחודי המכונה למינטו.

דלתות פנים מסוג למינטו הן למעשה דלתות רב שכבתיות המיוצרות ממספר שכבות של עץ דחוס, כאשר גוף הדלת כולל בתוכו גם "חללי אוויר פנימיים" ההופכים את הדלת לקלה יותר ובעלת יכולת בידוד משופרת יותר, המשקל הקל של דלתות הלמינטו בשילוב יכולות הבידוד, הופכים את דלתות למינטו לאחת מדלתות הפנים הפונקציונאליות ביותר לסביבת המגורים המודרנית. כאשר סגנונה העיצובי של הדלת ניתן להתאמה אישית לכל לקוח/ה ולכל סגנון וקו עיצובי בו בחרתם לייחד את סביבת מגוריכם.

דלת למינטו

אם אתם משפצים את ביתכם, אחד הדברים שכדאי בהחלט להחליף בתהליך שיפוץ הן דלתות פנים. חשיבות דלתות פנים בבית משפיעות באופן מהותי הן על המראה של הבית והן על האווירה בבית. בעוד שבעבר, דלתות פנים היו רלוונטיות בעיקר עבור תיחום כל חלל והגדרתו כחדר, כיום ידוע שמלבד התפקידים הפונקציונאליים של דלתות פנים הגובלים בתיחום החללים השונים בבית בחדרים ושמירה על הפרטיות של כל אדם בחדרו.

הרי שהדלתות חייבות להיות מעוצבות בהתאם לסגנון העיצוב של הבית וכן, הדלתות חייבות להיות בעלות יכולות בידוד גבוהות על מנת שחלל החדר יהיה כמה שיותר שקט, במיוחד כאשר מדובר בחדרי שינה. לכן, אין ספק שחשוב מאוד לבצע עבודת בירור לפני שבוחרים דלתות פנים לבית ולמשרד. אם אתם תוהים איך בוחרים דלתות פנים, כדאי שתמשיכו לקרוא את המאמר הבא.

קבלו הצעה ללא התחייבות

כיצד בוחרים דלתות פנים לבית?

כאמור, תהליך בניית בית חדש או תהליך שיפוץ של בית קיים, ידרשו בין היתר החלפת דלתות פנים בבית, על מנת ליצור בבית אווירה טובה ועל מנת שמראה הבית יהיה דקורטיבי ומרשים. בחירת דלתות פנים לבית חשוב מאוד לשים דגש הן על איכות הדלת, כלומר: חומרי הגלם מהם הדלת עשויה והיכולת של חומרי הגלם הללו לבודד כמה שיותר רעשים חיצוניים מהחדר וכן, הנראות של הדלת עצמה.

בעוד שבעבר נראות הדלתות לא היה דבר שהיווה פרמטר בבחירת דלתות פנים ולכן, מרבית הדלתות היו נראות אותו הדבר, הרי שכיום הנראות הוויזואלית של הדלתות מהווה מרכיב חשוב מאוד בבחירת דלתות פנים ובהתאם לכך, ניתן למצוא כיום דלתות פנים במגוון צבעים, טקסטורות, עיצובים ועוד. חשוב שדלתות פנים ישתלבו בבית באופן הרמוני ולכן יש לבחור דלתות התואמות מבחינת העיצוב והמראה שלהן לבית.

דלתות למינטו

דלתות פנים בציפוי למינטו

הציפוי החיצוני העוטף את גוף הדלת הוא למעשה חומר ייחודי המכונה למינטו שהוא למעשה ציפוי חיצוני דמוי פורמייקה. ציפוי ייחודי זה מאפשר יצירת סגנונות חיפוי שונים, לרבות, סגנון למינציה, סגנון דלת פנים מעץ בגוונים שונים (מבהיר עד כהה), סגנון עיצובי "מגורען", מחוספס, חלק וכדומה.

ציפוי למינטו לדלתות מהווה כיום את אחד מסוגי הציפוי הפופולאריים ביותר לדלתות פנים וזאת לנוכח היתרונות הפונקציונאליים של הדלת, המראה המרשים אותו היא מייצרת בסביבת המגורים וסגנונות העיצוב השונים העומדים לרשותכם.

מדוע כדאי לבחור בדלתות למינטו כדלתות פנים?

דלתות למינטו הן דלתות איטלקיות. ידוע שדלתות איטלקיות מהוות כיום את הדלתות האיכותיות ביותר כדלתות פנים. ישנם לא מעט יתרונות לדלתות איטלקיות.

ראשית כל, הסגנון העיצובי של הדלתות הללו הוא ייחודי מאוד, לרוב הדלתות הללו יהיו קלאסיות מאוד. כמו כן, חומרי הגלם אשר נבחרים עבור דלתות איטלקיות נחשבים כחומרי גלם איכותיים מאוד. דלתות למינטו שמהוות דלתות איטלקיות אמור, הן דלתות אשר עומדות בתקנים ובסטנדרטיים מאוד גבוהים, בעמידות גבוהה ועוד. לא סתם יותר ויותר אנשים בוחרים כיום בדלתות למינטו אשר הגיעו אלינו מאיטליה.

הדלתות הללו מאופיינות בחיפוי העשוי משכבות רבות של פורמייקה, כאשר כל שכבה בעובי שונה ולכן, המראה של הדלת אחיד והצבע שלה עמוק ומיוחד מאוד. הדלתות הללו עמידות מאוד בפני שריטות וכן, במידה והדלת בכל אופן נפגמה באופן כלשהו או נשרטה, ניתן לאטום את השריטות או הפגמים באמצעות חומרי מילוי זולים באופן יחסי, אשר יחזירו לדלת את המראה המקורי שלה.

דלתות למינטו בשילוב אלמנטים דקורטיביים

ייצור דלתות בציפוי למינטו מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של סגנונות עיצוב שונים בכל דלת, לרבות, הוספת אלמנטים דקורטיביים מיוחדים על גבי גוף הדלתות כגון: עיטורי פסים, עיטורי זכוכית, עיטורי אבני פסיפס וכדומה. אפשרות זו פותחת עבורכם עולם שלם של אפשרויות בכל הנוגע של עיצוב דלתות, כאשר כל חלל כניסה בסביבת המגורים יכול להיות מאובזר בדלת למינטו בעיצוב אחר עם הקשרים דקורטיביים כאלו ואחרים ביניהם.

ציפוי דלת למינטו מתבצעת במסגרת הליך ייצור הדלתות, כאשר סביבת ייצור מתקדמת המאובזרת בטכנולוגיות ייצור משוכללות תאפשר לכם ליהנות מהיצע גדול יותר של סגנונות עיצוב לדלתות למינטו.

אפשרויות העיצוב השונות של דלתות אלו מאפשרות לכם לבצע התאמה מדויקת של עיצוב דלתות פנים לחלל בו הן עתידות להיות מותקנות וזאת בנוסף להתאמה הדקורטיבית לכל חדר מגורים בסביבת המגורים, לרבות, דלת פנים בציפוי למינטו ליחידת ההורים, דלת פנים בציפוי למינטו לחדרי ילדים, חדרי אורחים, דלתות למינטו לחדר הרחצה וכדומה.

דלתות למינטו ובידוד רעשים

יתרון נוסף וחשוב מאוד של דלתות למינטו הוא היכולת של הדלת לבודד רעשים חיצוניים ברמה גבוהה מאוד. כאשר בוחרים דלתות למינטו כדלתות עבור חדרי שינה, ניתן להנות בחדר השינה משקט, בכל שעות היממה ולא משנה כמה רועש מחוץ לחדר. מכיוון שללא מעט אנשים חשוב השקט בחדר הפרטי שלהם, הרי שהבחירה בדלתות הללו תאפשר להם להנות בצורה מוחלטת משקט.

אז אם אתם תוהים איך לבחור דלתות פנים, אין ספק שדלתות פנים איטלקיות ובפרט דלתות למינטו מהוות כיום את הבחירה הטובה ביותר עבור כל בית. ניתן לבחור מהמגוון המוצע בתחום דלתות אלה את הדלתות המתאימות ביותר לביתכם, בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים העומדים על הפרק.

ומה בנוגע למחיר?

דלתות למינטו זוכות לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב הקהל הישראלי גם הודות ליתרונות השונים אותם מנינו למעלה וגם הודות למחיר המשתלם בהשוואה לדלתות עץ מלא. המחיר הנוח והמשתלם עומד לרשותכם גם במקרים בהם מדובר בדלתות שמתאפיינות בעיצוב מותאם אישית להעדפות הטעם של הלקוח וגם במקרים בהם מדובר בדלתות למינטו מעוצבות המשלבות בתוכן אלמנטים דקורטיביים כאלו ואחרים.

הקראת המאמר לבעלי מוגבלויות:

בחרתם נכון!