דלתות אקוסטיות

דלת אקוסטית עם צוהר

ניתן לבחור ממגוון סוגי הצוהר הקיימים במגוון צבעים

דלת אקוסטית עם ניקל

ניתן לבחור ממגוון סוגי הניקל הקיימים במגוון צבעים

לפרטים נוספים והזמנת ביקור מדידה במחיר 150₪
מהי דלת אקוסטית? כיצד ניתן לאמוד את רמת הבידוד של הדלת והאם כל דלת פנים או כניסה יכולה לשמש כדלת אקוסטית? כל מה שחשוב וכדאי לדעת על דלת אקוסטית בשורות שלפניכם.

דלתות אקוסטיות – כל השימושים

דלתות אקוסטיות הן למעשה הגדרה רחבה לכל סוגי דלתות הפנים והכניסה המשלבות בתוכן חומרי בידוד מיוחדים המיועדים למטרות בידוד רעשים.

דלת אקוסטית

דלתות אקוסטיות לבית וסביבת המגורים מותקנות ברוב המקרים בכניסה (דלתות כניסה אקוסטיות אטומות לרעשים) וביחידת ההורים. כמו כן, דלתות אטומות לרעשים ברמת בידוד כזו או אחרת, מותקנות בחדרי ישיבות במשרדים, בחדרי העבודה של המנהלים הבכירים וכו.
שימוש נוסף הנעשה בכל דלת מבודדת רעש, מיועד לצרכי בידוד בתי עסק הממוקמים על ציר תנועה סואן או לצרכי התקנת דלתות פנים שהן אקוסטיות לסטודיו, אולפני הקלטה וכדומה.

דלתות אקוסטיות

מה מאפיין דלתות אקוסטיות?

דלתות אקוסטיות מתאפיינות בראש ובראשונה בחומרי בידוד רעש ייעודיים המותקנים בגוף המוצר. חומרים אלו משמשים כמבודדי רעשים והם נבחרים בהתאם למטרות ורמת הבידוד הנדרשת.
אחד מחומרי הבידוד הפונקציונאליים ביותר המוטמע בדלתות אקוסטיות הינו חומר המכונה צמר סלעים. חומר זה נחשב לבעל יכולות בידוד גבוהות במיוחד אך הוא מוטמע בעיקר בסוגים אלה המותקנות באולפני הקלטה ומוסיקה, בתי סטודיו ומשרדים יוקרתיים בהם נדרשת רמת בידוד גבוהה בחללים מסוימים, וזאת לנוכח מחירו היקר של החומר.

דלתות אקוסטיות לבית

דלתות אקוסטיות המיועדות לסביבת המגורים או המשרד, משלבות בתוכן חומר המכונה: פלקסבורד.
חומר זה הוא למעשה לוח סיבי עץ דחוס, כאשר החלל בין לוח אחד למשנהו מקנה לחומר יכולות בידוד גבוהות ויעילות במיוחד למטרות בידוד רעשים בחדרי הבית או המשרד השונים.

קבלו הצעה ללא התחייבות

כיצד ניתן לאמוד את רמת הבידוד?

רמת הבידוד מרעשים של כל דלתות אקוסטיות לחדר באשר היא, נמדדת על פי דציבלים שהם למעשה המינוח המקצועי להגדרת עוצמת קול או רעש.
לצורך העניין, דלתות מעוצבות המותקנות בכניסה לדירות מגורים, בתים, משרדים וכדומה, הן דלתות בעלות יכולת בידוד של בין 26 ל-30 דציבלים, כאשר הדלתות האקוסטיות היו מתאפיינות ביכולת בידוד מינימאלית של 30 עד 34 דציבלים.

דלת אטומה לרעש

את רמת הבידוד (מספר הדציבלים) ניתן להעלות באמצעות התקנת מערכות אטימה מתקדמות בצירי הדלת ובתחתית הדלת.
כמו כן, ניתן לייצר דלתות אקוסטיות שבגופן מותקנות מספר שכבות ( גדול יותר מהרגיל ) של לוחות סיבי עץ דחוס ובכך ליצור "חללי אוויר" בשטח גדול יותר המשפרים באופן דרמטי את רמת הבידוד.

בעבר הלא כל כך רחוק, הדלתות האקוסטיות היו נחלתם של בתי עסק ואולפנים כאלו ואחרים בהם נדרשה רמת בידוד גבוהה במיוחד וזאת לנוכח העלות הגבוהה של חומרי הבידוד הייעודיים. כיום, באמצעות טכניקות ייצור מתקדמות וחדישות, כל אחד ואחת מביניכם יכול להרשות לעצמו להתקין בסביבת מגוריו מספר דלתות פנים אקוסטיות המבטיחות לכם בידוד מקסימאלי מרעשים מחוץ לחדר ומתוכו כלפי חוץ.

מעוניינים להתקין דלת פנים אקוסטית באחד החדרים בבית או במשרד? דלת אטומה לרעש שתעניק לכם בידוד אקוסטי ברמה הגבוהה והטובה ביותר? צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תוכלו למצוא את המחירים הזולים המשתלמים ביותר.

שאלות ותשובות

מהם היתרונות של דלתות אקוסטיות?

דלתות אלו מספקות יתרונות רבים בניהם:

  • בידוד קולי: הן פועלות כמסננות של רעשים חיצוניים, מאפשרות שהייה שקטה יותר בבית.
  • מראה וסגנון: ישנם דגמים ועיצובים מגוונים, מאפשרים בחירה סטטית ואסתטית.

כיצד עובדות הדלתות האקוסטיות?

דלת אטומה לרעש בנויה בעיקר מחומרים שמטרתם לספק בידוד קולי. זה כולל שכבות עץ, פליז, או חומרים מורכבים אחרים שמורכבים לצורך הפיזור והפסקת רעשים.

האם דלת אטומה לרעש יכולה להתאים לכל סוג של פתח?

כן, ישנם דגמים שונים שניתן להתאים לכל סוג של פתח. יש לקחת בחשבון את מידות הפתח והקירות מסביב.

מה הסטנדרטים שצריך לחשוב עליהם בבחירת הדלתות לבית?

בעת בחירת דלת שהיא אקוסטית, יש לשקול את הסטנדרטים הבאים:

  • רמת בידוד קולי: ודא שהדלת מסוגלת לספק בידוד קולי ברמה המבוקרת והנדרשת.
  • מידות והתאמה: בדוק שהדלת מתאימה למידות הפתח ולדרישות האקוסטיות שלך.
  • חומרי ייצור: בחר חומרים איכותיים ויציבים שיספקו בידוד טוב וקיימות יומידיה.
  • עיצוב וסגנון: יש לוודא שהדלת מתאימה לעיצוב הפנים והסגנון של הבית.

השמעת המאמר לכבדי ראייה

בחרתם נכון!